Saklı Kalan Dizi Konusu

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 20 Kasım 2013 tarihinde açılan konu  1. Yeni bir dizi daha yolda Saklı Kalan isimli dizi Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.Saklı Kalan dizisinin başrollerinde yer alacak oyuncular Melis Birkan, Muhammet Uzuner ve Meral Çetinkaya çok yakında Show tv ekranalrında uyayınlanacak olan dizi büyük ses getirecek yapımlardan birisi olarak gösteriliyor.

    [​IMG]

    Saklı Kalan dizisinin konuus ise kısaca şöyle:

    Dizide Küçük bir zaafın, köklü ve zengin bir ailenin bütün hayatını sonsuza kadar nasıl değiştirdiğinin hikâyesi anlatılacak.Cevher Holding, ülkenin en büyük maden şirketlerindendir. Ailenin iki oğlundan küçük olanı Murat Cevher de bu holdingin patronudur.

    Annesi Sitare Hanım, eşi ve kızıyla sakin bir hayat yaşayan Murat Cevher, bir gün tesadüf eseri genç bir kadınla tanışır ve hayatı tamamen değişir genç kadına aşık olmasıyla, aslında bugüne kadar yaşadığı hayatın mutluluktan uzak olduğunu anlayacak olan Murat Cevher, aşkının bedelini çok ağır ödeyeceğini henüz bilmemektedir...