Sakinleşmek İçin Bir Bardak Yasemin Çayı

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 25 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


  1. Sakinleşmek İçin Bir Bardak İçmeniz Yeter
    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/yasemin-cayinin-bilinmeyen-faydalari-74232.jpg]yasemin-cayinin-bilinmeyen-faydalari-74232[/IMGALT]

    Çok gergin ve sinirlimisiniz her an her şeye sıkılıyor ve sinirleniyormusunuz kolayı var hemen kendinize bir bardak Yasemin çayı hazırlayın ve skainleşin çünkü sakinleşmek için en iyi bitki çayı Yasemin çayı.Yasemin çayının insanı sakinleştirdiğini ayrıca insana huzur ve mutluluk verdiğini biliyor muydunuz?

    Güzel kokulu olan bir saksı ve bahçe bitkisidir Yasemin.Bu güzel çiçeğin kokusu insanın içine ayrı bir huzur veriyor ve kişinin sakinleşmesine yarıyor.Bu çiçek sadece güzel koku ve görünüm özelliğine sahip değil aynı zamanda doğal güzelliğiniz ve sağlığınız için de oldukça faydalıdır. Yasemin çayı sakinleştirici özelliğinin yanında aynı zamanda bağışıklık sisteminizi de güçlendirmeye yarar ve bunun yanısıra yağ yakmanıza da yardımcı olur.Yasemin çayı depresyon belirtilerini engeller ve yaşlanmaya karşı doğal yolla bir çözüm sunuyor.

    Yasemin çayı özellikle şifa kaynağıdır.1 yemek kaşığı yasemini kaynamış demliğe atıp 4-5 dakika demlenme süresinden sonra içebilirsiniz. İçmeden önce o güzel kokuyu da içinize çekmelisiniz.Yasemin çiçeğinin Hem kokusu hem çayı strese karşı savaşmaya yarıyor.Ayrıca sakinleştirici özelliği ile hemen rahatlattığınızı göreceksiniz.