Sakarya Fırat dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak

'Medya Bölümü' forumunda HazaN tarafından 3 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Sakarya Fırat ne zaman başlayacak
  Sakarya Fırat yeni sezon ne zaman başlıyor


  TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen "Sakarya Fırat" dizisi 11 Ağustos'ta yeniden ekranlara dönecek.

  Vatan millet aşkını içinden eksik etmeyenlerin severek takip ettiği dizi aynı gün ve saatinde yayınlanmaya devam edecek.
    2. bu diziden nefret ediyorum çünkü insanlar ölmeleri kolay gibi sunuyor çok fazla şiddet var. bu yüzden eşimle tartışıyoruz.aile dizisi degil kaldırılsın yeter artık. bu dizi vatan kurtarmıyor...
    3. ruzgar sen ne anlarsın? İnsanların ölmeleri hiç de kolay gösterilmiyor bir kere. Eğer kast ettiğin insanlar şehitler ise harika saygı gösteriliyor. Teröristleri kast ediyorsan ben onları insandan saymıyorum. Benim evladıma abime kıyan hayvandır hayvan. Ayrıca fatmagül'ün suçu ne?, adını feriha koydum ve diğer tüm dizilerde cinsellik var. Burada vatan var vatan.
    4. ruzqar beğenmiyorsan git adını feriha koydumu izle artık çekirdek çitleye çitleye .bu diziyi seven milyonlarca kişi var senin lafınamı bakcaklarr.ayrıca çok da güzel birr dizi gerçekleri anlatıyorr.
    5. arkadaşlar öncelikle bu diziyi severek azleyen herkese teşekkürler.Bu diziyi beğenmeyen insanlarda hiçbir duygu yok.Dizideki anlatılmak istenen konuyu anlamıyolar. fatmagül dür aşkı memnu dur bunların anlatmak istediğini konuyu sorun hepsini en ince detayına kadar anlatırlar size çünkü gerçekten terörle mücadele eden askerlerimizi,orda ne şartlar altında vazife yaptıklarını anlatmaya çalışıyor. Bir vatan evladının bu vatan için önemli olduğunu anlatıyor. Ha o çapulcu itlerin hayatınında ne kadar anlamsız ve önemsiz olduğunu vurguluyor çünkü bunlara insan denilemeyecek kadar insanlktan çıkmışlar bi en sevmediğim hayvan sırtlandır o bile bunlar yanında sevimli kalıyo benim için neyse boşverin hocam ben bu diziyi izlerken göğsüm kabarıyor trt ye çok teşekkür ederim böyle bir güzelliği bizle paylaştıkları için allaha emanet olun.