Sağlıklı Ayakkabı Modelleri

'Kadınca' forumunda EyLüL tarafından 15 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Sağlıklı Ayakkabı Nasıl Olmalı


  Sağlıklı Yeni Ayakkabı Modelleri

  Ayakkabı kullanımı zorunlu bir ihtiyaç olduğundan, ayak sağlığına ve ayakkabı kullanımına özen göstermek de bir zorunluluk olsa gerek. Ayak sağlığı uzmanları ayakkabı seçimine ve kullanımına dikkat edilmediği sürece hem ayak sağlığının, hem de kullanılan ayakkabının zarar göreceğini belirtiyorlar. Peki ayakkabı kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? Ayakkabı bakımı ayakkabının ömrünü uzatacaktır. Ancak işin püf noktası, ayak yapınıza en uygun ayakkabıyı seçmek. Ayak yapısına uygun olmayan bir ayakkabı çabuk deforme oluyor, daha önemlisi deforme olurken ayağınıza da zarar veriyor.

  Hamile bayanlar için üretilmiş olan ayakkabı modelleri oldukça şık ve rahat hanımlar.

  [​IMG]

  King Paolo patentli klimalı ayakkabıları, şık modelleri, sağlıklı deri ve anatomik tabanıyla her ayağa sağlık getiriyor.

  [​IMG]

  Kışın en sağlıklı ayakkabı modeli hiç şüphesiz bot giymektir. Bayanların da yağmurlu ve karşı kış aylarında sıklıkla tercih ettikleri ayakkabı modeli olan botlar, topuklu olarak tasarlandığında bayanlar tarafından daha çok tercih edilebiliyor.

  [​IMG]

  Şıklık ile birlikte sağlıklı ayakkabılar üreten Vicco yaz modası ayakkabı tasarımlarını, 2-14 yaş grubu için


  [​IMG]

  Sezonun trend renkleri ve modelleri koleksiyonda dikkat çekerken. Vicco Çocuk ayakkabılarının sağlığa uygun olması biz anne babaların içini rahatlatıyor

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]