Sağlık ürünleri

'Sağlık Rehberi' forumunda alemşah tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Boyun ve Baş Ağrısı İçin
  Bu alet boyun ağrısı çekekenler için rahatlatıcı bir ürün. El pompası ile şişirdiğiniz alet, boynunuzdaki sinirlerin üzerine binen baskıyı azaltarak, rahatlama sağlıyor ve ağrıyı azaltıyor. Ürünün baş ağrısına da iyi geldiği söylenmekte.
  [​IMG]

  Mazoşist Masaj Aleti
  İlginç millet Japonların icadı olan bu alet, baş için tasarlanmış iğneli bir masaj aleti. Kendi kendinize masaj yapabileceğiniz bu düzenek ile baştaki sinirler uyarılarak rahatlama sağlanıyor.
  [​IMG]

  Su Arıtıcı Pratik Alet
  Bu şişe ve renkli aparat sayesinde, içtiğiniz sudaki zararlı maddeler temizlenmekte. Özel bir filitre sayesinde sudaki zararlı maddeleri ve pislikleri temizleyen bu alet, özellikle çocuk sağlığı için faydalı bir ürün.
  [​IMG]

  Bluetoothlu Steteskop
  Zargis Medikal tarafından üretilen bu steteskop, bluetooth teknolojisi sayesinde tüm verileri bilgisayarınıza aktarabiliyor. Ürünle birlikte gelen yazılım sayesinde ise verilerin ne anlama geldiğini anlayabiliyorsunuz. Yani kısacası, artık kendi evinizde sağlığınızla ilgili ön kontrol yapabileceksiniz.
  [​IMG]

  Mini Ultrason Cihazı
  Ekonomik krizden en çok etkilenen firmalardan biri olan General Electric, yakında cep telefonu boyutlarında ultrason aleti çıkarıyor. Ev ultrason aleti diye adlandırılan, ancak asıl hedef kitlesinin yine de doktorlar olduğu bu cihaz, yakında firma tarafından piyasaya sürülecek.
  [​IMG]

  Refleksoloji Haritası
  Bu çorap sizin vücudunuzda meydana gelebilecek herhangi br rahatsızlıkta, ayağınızın altındaki hangi noktaya masaj yapılarak tedavi edileceğini göstermekte. Örneğin bağırsak problemi çekiyorsunuz; yanda görünen bağırsak noktalarına masaj yapıldığında problemin giderilmesi kolaylaşıyor.
  [​IMG]

  Environe Sebze Meyva Temizleme Sıvısı
  Tamamen doğal bir ürün olan Environné su ile giderilemeyen, yağ ve petrokimya bazlı zirai ilaç kalıntılarını ve diğer zehirli kimyasalları çözerek temizlemek üzere tasarlanmıştır diyor ürün sahipleri.

  Zirai ilaçların meyva ve sebzeler üzerinde ne kadar yıkasanızda kaldığı bir gerçek. Bu durumun vücudumuza etkisi kimbilir ne zaman ve nasıl ortaya çıakcak belli değil. Environné sayesinde ne kadar yıkarsanız yıkayın meyva sebze üzerinden bir türlü çıkmayan bu atıkları temizlemeniz mümkün oluyormuş. Teknolojiye kurban olayim.
  [​IMG]

  Teknolojik Termometre
  Kidz-Med isimli bir firmanın çıkardığı bu termometre insan vücuduna temas etmeden ateş ölçebildiğini iddaa etmekte. Özellikle bebeklerde yaşanan sürekli termometrenin koltuk altında konması veya kulağa acayip birşeyin sokulması ve bekletilmesi gibi durumlarda annelere yardımcı olabilecek bir ürün. Yaşasın teknoloji ne diyeyim.
  [​IMG]

  alıntı
    2. Cevap: Sağlık ürünleri

  Teknolojik Termometre güzel buluş :f40:
    3. Cevap: Sağlık ürünleri

  Sebze Meyve Temizleme Sıvısı iyiymiş.
    4. Cevap: Sağlık ürünleri

  Mazoşist Masaj Aleti iyiymiş bir tane edinmek lazım:f63: