Saçların Hızlı Uzaması İçin Yapılması Gerekenler

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 17 Haz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Saçların Çabuk Uzaması İçin Yapılması Gerekenler  Biz Kadınlar saçlarımızın her zaman sağlıklı pırıl pırıl ve çabuk uzamasını isteriz saçlarımızın çabuk uzaması ve saçlarımızın bakımı için aşağıdaki doğal yöntemlerden yararlanabiliriz bayanlar.

  Saçlarınızın hızlı uzamaıs için yapmanız gereken şeylerden biri bir kahve fincanı sıcak suyun içerisine bir kahve fincanı keten tohumu yapını karıştırın üzerine yarım limonun suyunu da katın ocağa koyun karışım kaynamaya başladıktan hemen sonra ocaktan indirin karışım saçlarınıza sürülecek sıcaklığa geldiğinde karışımı saçlarınıza sürün güzelce yedirin streç film sarın ve bir saat bu şekilde bekletin ardından yıkayın ve durulayın.

  Bir başka öneri ise yarım olgunlaşmış avakadoyu bir çatal yardımıyla ezin ezdiğiniz avakadonun içerisine bir çorba kaşığı soya yağı ilave edin ve karıştırın saç diplerinize bu karışımı sürün iyice yedirmeye dikkat edin ve yine bir streç filmle sarın saçlarınızı birde ılık havlu sarın bir saat böyle bekletin ardından güzelce durulayın haftada bir defa bu maskeyi saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/saclarinizhizli-uzasin-27962.jpg]saclarinizhizli-uzasin-27962[/IMGALT]
   
Yükleniyor...