Saç Kesimleri ve Modelleri

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 14 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Saç Stilleri ve Saç Kesimleri
  Saç kesim modelleri ve bilgileri
  Saç kesimleri önerileri

  Sizlerle bu sayfamızda 2012 yılının en moda saç stil ve trendleri nelerdir? 2012 yılı hem saç stillerine hem de saç kesimlerine yenilikler getirdi. Saç modellerine eklenen aksesuarlar bu yıl da çok tercih ediliyor. Kullanımı kolay, pratik ve şık saçlar en çok istenilen modeller arasında yer alıyor.ve gerçekten çokda şık oluyor.

  Saç kesimi ve stiline karar vermeden önce düşünülmesi gereken noktalar var. Bunlar arasında yüz ve baş şekli, yaşam tarzı ve giyim tarzı yer almaktadır.Belirli bir saç kesiminin tercih edilme sebepleri kişiden kişiye değişir. Bu sebeplerden bazıları şunlardır: kullanışlılık, şıklık, rahatlık, moda ve kişiye yakışma.
  [​IMG]
  En moda saç stilleri ve kesimleri için bu yılın kataloglarına göz atabilirsiniz ve sizin için uygun saç modelini seçebilirsiniz. Doğallık, uygunluk ve kolaylık gibi etmenleri göz önünde bulundurarak seçin yapın. Kullanamayacağınız ya da sonradan hoşunuza gitmeyecek kesimlerden uzak durun. Saçınız uzunsa ve kısa saç kesimi istiyorsanız sonradan pişman olmamak için iyi düşünün.
  [​IMG]
  Güzel saçlara kavuşmak hayal değil 2012 yılı hangi saç moda hangi saç kesimleri ön planda hepsi sayfamızda sizlerle. Yine bu yıl genellikle kısa modeller ön planda. Kısa saç kesimleri meydan okuyucu ve çok güzel görünüyor. Kısa saçlara da istediğiniz şekli verebilirsiniz. Kısa saç kestirirken katlı mı küt mü istediğinize karar verin. Katlı kesimler daha güzel durur ve kullanımı daha kolaydır.Bu yıl kısa saç modeli olarak arkası kısa önleri uzun saç modeli en çok tercih edilen kesimdir. Bu saç modeliyle bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz

  [​IMG]