Saç İçin Tatlı Badem Yağı

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 5 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Saç İçin Tatlı Badem Yağı Yararları
  Saçlarınız İçin Tatlı Badem Yağı Önerileri
  Saçlarınız İçin Tatlı Badem Yağının Faydaları Nelerdir?

  Saç İçin Tatlı Badem Yağı


  Stres, koşturmaca, kalabalık, hava kirliliği, ev, çocuklar derken kadınların en büyük sorunlarından biri de bakıma ayıracak zamanlarının kısalması oluyor.

  Saçımıza dışarıdan yapacağımız bakımdan önce sağlığımız ve ruhsal halimizle ilgili olarak gerekli önlemleri yapabileceğimiz maksimum düzeyde artırmalıyız. Sağlıklı beslenmek, bol su ve meyve tüketmek, stresi hayatımızın dışında tutmaya çalışmak gibi... Sonrasında da size tavsiye edeceğim bitkisel yağlarla yapacağınız masaj ve bakım ile saçlarınızı parlak ve canlı hale getirebilir, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

  [​IMG]

  Tatlı Badem Yağı

  Badem yağına mucize diyorum çünkü, hiç bir maddeyle karıştırılmadan dahi saçlar için büyük bir dost. Yapacağınız banyo saonrasında elinize biraz sürüp nemli saç uçlarınıza yaymanız, birçok saç kreminden ve jöleden daha etkili bir sonuç verecektir. Ve kurumuş saç uçlarınız oldukça canlı görünecektir.

  Ayrıca, eve geldiğiniz bir akşam badem yağını tek başına saç diplerinize sürebilir, bir-iki saat beklettikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz. Bu bile bakım olacaktır.

  [​IMG]