Saç İçin Keratin Maskesi

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 25 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Saç İçin Keratin Maskesi Tarifi
  Saç İçin Keratin Maskesi Nasıl Uygulanır
  Saç İçin Keratin Maskesi Nerede Yapılır?

  Keratin ne işe yarıyor Hakkında Geniş Kapsamlı Bilgi sizler için sevgili bayanlar hep birlikte Keratin maskesinin ne işe yaradığını öğreniyoruz.
  Keratinin başlıca kullanım amacı yıpranmış saçlara bakım yapmak. Esneyen, güçsüz, koparak dökülen her tür ve yapıdaki saçın sağlamlaşmasını ve hayat kazanmasını sağlayan Brezilya keratini, zaman içerisinde defrize, saç renginin açılması, boyanması gibi işlemler nedeniyle saçın kaybettiği keratini, sıvı keratin yüklemesiyle saça geri kazandırıyor.

  Brezilya keratini, klasik saç maskesi ile yapılan saç bakımlarından çok daha etkili ve ekonomik. Uygulama süresi 20 dakika gibi kısa bir süre olmasına rağmen saçta kalma süresi çok daha uzun, 6 aya kadar etkisini koruyor. Saçlara yüklenen sıvı keratin saç telinin etrafını sararak dış etkilere karşı bir zırh görevi görüyor. Ayrıca, Brezilya keratini kullanılarak uygulanan Brezilya fönü de, bakım işleminin yanı sıra saçların düzleştirilmesini ve 6 ay süresince fönlü görünüm kazanmasını sağlayan bir işlem. Elbette keratini saçlara uygulamak için Brezilya fönü yaptırmanız gerekmiyor, sadece sıvı keratin ile bakım yaptırabilirsiniz.

  Keratin bakımını nerede yaptırabilirsiniz?
  Keratin bakımını Brezilya fönü uygulayan her kuaförde yaptırabilirsiniz.
  Elbette en iyi kuaför, bildiğiniz kuafördür demek lazım.
  [​IMG]