Sabaha kadar pazarlık!

'Spor Gündemi' forumunda PaTR10kan tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu


 1. İtalya'dan da teklifler alan Uruguaylı yıldız ile önceki gece bir araya gelen Fenerbahçeli yöneticiler, sabahın ilk ışıklarına kadar süren görüşmede Lugano'yu ikna etmeyi çalıştı. Sarı-lacivertli kulübün önerisini daha iyi bulan yıldız oyuncunun durumu bugün netlik kazanacak.

  Lugano ile anlaşan Fenerbahçe Yönetimi, sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Edu'nun sözleşmesini feshedecek. Brezilyalı oyuncu ile pazarlıkların sürdüğü, Fenerbahçe'den gitmek için bir yıllık alacağının tamamını isteyen Edu'ya 600 bin euro teklif edildiği öğrenildi.

  Bir yıllık sözleşmesi daha bulunan ve ayrılmaya sıcak bakmayan Edu'nun büyük olasılıkla yönetimin teklifini kabul edeceği ifade edildi

  Öte yanda Lugano'nun Fenerbahçe'ye dönme ihtimalini konu olan bir başka haber de, Hürriyet Gazetesi'nin bugünkü sayısında yer aldı. Haberde, Fenerahçe yönetiminin Lugano'ya değişik bir sözleşme metni ile gideceğinin altı çizildi. Haberde şu ifadelere yer verildi.

  "F.Bahçe yönetimi prensip anlaşmasına vardığı eski yıldızı Diego Lugano'ya kırmızı şartı koydu. Edu Dracena ile yollarını ayırdıktan sonra Uruguaylı futbolcuya imza attıracak olan sarı lacivertliler, sık sık kırmızı kart gören savunma oyuncusuna maç başına ücret ödeyecek. Sezon sonunda İtalya'dan ciddi teklifler aldığını ileri sürerek ayrılmak istemesine rağmen sadece Lazio ile görüşen Lugano yıllık 2.5 milyon Euro'yu kabul etmedi.

  EDU'DA SORUN YOK

  Avrupa'da büyük hedefleri olan bir takımla anlaşamaması üzerine rotayı tekrar Türkiye'ye çeviren Lugano F.Bahçe'den toplam 2.5 milyon Euro kazanacak. Ancak bu paranın yarısı garanti olacak, geri kalan bölümü ise maç başına ödenecek.

  Sakatlığı en az üç ay daha sürecek olan Edu Dracena ile görüşmelerini sürdüren yönetim, yılda 1.1 milyon Euro kazanan Brezilyalı futbolcu ile anlaşmanın yollarını arıyor. İki aylık ücreti ödenen Edu, alacağının tamamını peşin istiyor. Yönetim ise bunu taksitle ödeyebileceğini bildirdi. Anlaşma sağlanamazsa Edu'nun sözleşmesi dondorulacak. Böylece taksitli ödemeye devam edilecek."
    2. Cevap: Sabaha kadar pazarlık!

  Saol PaTR10kan Ama Sitede Alıntı Olmuş :D
    3. Cevap: Sabaha kadar pazarlık!

  Aldığım Siteyi Yazdım :)
    4. Cevap: Sabaha kadar pazarlık!

  reklamda gelmiş xD saol kardeş güzel :D
    5. Cevap: Sabaha kadar pazarlık!

  Ne Demek bişey deil :)