Rüyada Yumurta görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Yumurta görme,
  rüyada yumurta görmek tabirleri,
  rüyada yumurta yemek
  rüyada yumurta pişirmek
  rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

  Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.Aynı zamanda evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.
  Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir. Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.

  Rüyada yumurta pisirmek ve yemek, basladiginiz isin olgunlasarak size kar getirecek bir duruma girdigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Tavugun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir. Çig yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzünve kedere düser.Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar.Binde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur.Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini görenkimsenin yapilmasi zor ve imkansiz bir isi meydana çikar ve mümin birçocugu olur. Bazen de gördügü piliç sayisinca erkek çocugu olur.Kucagina beyaz bir horozu alip horozdan piliçler çiktigini görse, o yerde birögretmen tarafindan çocuklara ögretilecek ilim ve sanata isarettir.Yumurtasinin çok oldugunu gören kimsenin, zayi olmasindan korkulan malve esyasina isarettir.Papaganin yumurtasi, takva sahibi bir hizmetçiye isarettir.

  Elinde taze pismis yumurta görse, muvaffak olmasi için daima çalistigi zorbir isin meydana çikmasiyla mala nail olur.Tumanin yumurtasi, fakir ve miskin evlata isarettir.Kendisine bir yumurta verildigini gören kimsenin serefli ve aziz bir çocuguolur. Yumurtanin kirildigini görse çocugu vefat eder.

  Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuga isarettir,Pismis yumurtayi soydugunu gören kimse mala erisir. Bundan dolayiyumurtanin beyazi gümüs, sarisi altindir.Yumurta evlat, kan ve hizmetçiye de isarettir.Yumuta bazen, kabirlere, güzel kadinin dislerine, hisim, akraba ve dostlarinbir araya toplanmalarina ve para biriktirmeye isarettir.Zenginlik ve mutluluk demektir. Çok çocuklu ve mutlu bir evlilik.
  Yumurta yemek aile içinde yaşanacak bir gerginliğin işaretidir.
   


Similar Threads: Rüyada Yumurta
Forum Başlık Tarih
Rüya Tabirleri Rüyada Yumurta Görmek 2 Aralık 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Hindi Yumurtası Görmek 23 Nisan 2012
Rüya Tabirleri Rüyada Güvercin Yumurtası Görmek 5 Nisan 2012
Rüya Tabirleri Rüyada Çürük Yumurta Görmek 25 Ocak 2012
Rüya Tabirleri rüyada yumurta görmek ne anlama gelir 25 Kasım 2010