Rüyada yangın görmek

'Dini Bilgiler' forumunda YAREN tarafından 19 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada yangın çıkması,


  Yangin rüyalari birkaç sekilde yorumlanir. Rüyada bir konagin yandigini görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacaginiza yorumlanir. Kendi evinin yandigini görürse, islerinde büyük zarar edecek ve sagligi bozulacak demektir. Esyalarinin yandigini gören kisinin el attigi her iste basarili olacagina yorumlanir. Yanan seyden sadece beyaz dumanlar çikiyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydir. Kara duman çikiyorsa, büyük derttir. Yanginda sadece alev gözükmesi, zengin olunacagina yorumlanir. Yangin rüyalari birkaç sekilde yorumlanir. Rüyada bir konagin yandigini görmek, uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacaginiza yorumlanir. Kendi evinin yandigini görürse, islerinde büyük zarar edecek ve sagligi bozulacak demektir. Esyalarinin yandigini gören kisinin el attigi her iste basarili olacagina yorumlanir. Yanan seyden sadece beyaz dumanlar çikiyorsa, bu herkesi ilgilendiren bir olaydir. Kara duman çikiyorsa, büyük derttir. Yanginda sadece alev gözükmesi, zengin olunacagina yorumlanir. Yanmadiginiz sürece, zenginligin isaretidir. Yaniyorsaniz zarara girebilirsiniz demektir.Yanginda duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren bir sorundur. Ama alev çiktigini görmek çok önemli bir kismettir. Orman yangini görmek ise kitliga isaret eder.Rüyada yangin çikip evinin veya bir mahallede her hangi bir binanin yandigini görmek, uzaktan heyecanli bir haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek, kötü bir hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir.Yanmadiginiz sürece, zenginlik ve mutlu bir aile hayatinin simgesidir. Eger yanarsaniz, yanlis davranislarinizdan dolayi zarara gireceksiniz demektir. Sayet rüyada eviniz yaniyorsa sizi seven ve sayan bir es ve söz dinleyen çocuklar olarak yorumlanir. Çok çok büyük bir yangin görmek is adamlari için sonsuz basari ve para, sanatçilar için onur ve kazancini denizden saglayanlar için de kazançli bir yolculuk anlami tasir.Rüyada siyah dumanlar çikartan bir yangin görmek; sikintiya düsmeye, yangindan beyaz bir duman çikiyorsa, sikintilardan kurtulmaya, rüyada yandigini görmek; gelecek kötü bir habere, orman ve ekinin vs. yandigini görmek; felakete, evinizin yandigini görmek; haram kazanç saglayacaginiza, kötülüklere ugrayacaginiza isarettir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Ara 2012
 2. Cevap: Rüyada yangından kaçmak

  ben rüyamda bir ormanın alev alev yandığını gördüm ve yangından kaçıyordum. bu ne anlama geliyor bilen varmı.
   
 3. Cevap: Rüyada yangın görmek

  Orman yangini görmek ise kitliga isaret eder.
   
 4. Cevap: Rüyada yangın görmek

  ben rüyamda bir okul veya iş yeri gibi bir büyük bir binanın tamamen kül olana kadar yandığını ve içinden yanmış 2 yaralı çıkardıklarını görüyodm ve yanan yaralıların benim yakın arkadaşlarım olduğunu öğreniyodm bu ne anlama geliyo bilen var mı
   
 5. Cevap: Rüyada yangın görmek

  ben rüyamda kocaman bir okul veya iş yerinin yandığını görüyordum. yangından yarıya kadar yanmış olarak çıkardıkları 2 yaralıları sedye üstünde götürdüklerini görüyordun. bende yangın alanının hemen bir önündeki apartmanın üçüncü katından seyrediyordum olayı, o esnada yanan yaralıların benim arkadaşlarım olduğunu öğreniyordum ağlayarak hastaneye gitmek istesem bile buna kimse izin vermiyordu.bu arada yanan bina tamamen kül oluyordu. bunun anlamı nedir acaba?
   
 6. Cevap: Rüyada yangın görmek

  uzaktan kendi evimin ve üst kattaki evin yanmış ve yangının bitmiş olduğunu gördüm yalnız duman yoktu ve ateş görmedim bunun sonucu ve anlamı nedir???
   
 7. Cevap: Rüyada yangın görmek

  ben rüyamda pikniğe gidiyorduk ve büyük sallanan bir köprüden geçiyorduk ve ardındanda bi orman yanıyordu ve hiç duman çıkmıyordu ben ve ailemde söndürmeye çalışıyorduk ve sönüyordu ve yine o sallanan köprüen geçiyorduk bunların anlamı ne acaba açıklarmısınızz...?