Rüyada Rüzgar Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Yasemin tarafından 5 Mart 2014 tarihinde açılan konu


  1. Rüyada Rüzgar görmek ne demek    Rüyanızda çok büyük bir rüzgar estiğini görmeniz rüzgarın önüne aldığı birçok şeyi uçurduğunu görmeniz ne anlama gelir bu rüyanın tabiri aşağıda kısaca yorumlanmıştır;

    Rüyada rüzgar görmek, değişiklik, hoşa gidecek yeniliklere tabir edilmektedir.Rüyada hafif rüzgar görmek, yeni olaylara, yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına tabir edilir. Rüyada sert rüzgar görmek, bütün hayat tarzınızın değişeceğini haber vermeye tabir edilir. Rüyada sıcak esen rüzgar görmek, insanın değişiklikten rahatsız olacağına tabir edilir.Rüyada batıdan esen rüzgar görmek, afet ve belalara, fırtına musibete tabir edilir.Rüyada güneydoğudan esen saba rüzgarı görmek, zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete tabir edilir.Rüyada muutedil olarak esen rüzgar görmek, hayır ve berekete tabir edilmektedir.

    Rüyada yerden toz ve toprak kaldıran rüzgar görmek, savaşa ve kavgaya tabir edilir.Rüyada yel ve hafif rüzgar görmek, nezle ve baş ağrısı gibi yaygın ve sıradan hastalıklara tabir edilir.