Rüyada küs olduğun birini görmek konuşmak barışmak

'Rüya Tabirleri' forumunda Merve tarafından 3 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. rüyada küs olduğun birini görmek diyanet

  Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak

  birine karşı yapılmış olan yargısız infaz sonrasında duyulan vicdan azabına işaret eder. Rüya sahibi yanlış bir davranışta bulunması veya yanlış bir söz söylemesi sonradan pişmanlık duymasına neden olacaktır. Bir iç hesaplaşma yapacaktır. Ancak yaptığı davranışların bir telafisi olmayabilir. Eğer rüya sahibi arayı düzeltmek istiyorsa bütün ipler karşı tarafın elinde olacaktır.

  Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

  Rüyada küs olduğun birini görmek, fakirliğe ve israfa delalet eder. Rüya sahibi gereksiz harcamaları ile elindeki paranın büyük kısmını boşa harcayacak. Kazandığı paranın bereketli olmaması kendisine kazanç getirmeyecektir. Ayrıca rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu gören kimse, rahatsızlanır ve kısa süreli bir hastalık geçirir.

  Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

  Rüyada küs olduğun biriyle barışmak, gerçek hayatta aynı şekilde tabir olunur. Rüya sahibi, gerçek hayatında küs olduğu, dargın olduğu birisiyle barışacaktır. Bu kişi daha çok rüya sahibine yakın olup küs olunan birisidir. Aralarında herhangi bir düşmanlık olmayan kişidir. Bu iki kişinin barışması günlük hayatlarını güzel şekilde etkileyecektir.


  Rüyada Küs Olduğun Birini Öpmek
  Rüyada küs olduğun birini öptüğünü görmek, rüya sahibine çevresindeki insanlardan birinden farkında olmadan bir zarar gelecektir. Ayrıca rüya sahibinin, sonucunu olumlu beklediği bir haberin olumsuz sonuçlanması muhtemeldir. Bu durum sonucunda rüya sahibi derin üzüntü içerisinde olacaktır ve yeni tanışacağı insanlara karşı önyargıyla yaklaşır.


  Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gelmesi

  Rüyada gerçek hayatta küs olunan bir insanın evine geldiğini gören kimse, yargısız infazda bulunur. Bir kişiye karşı ne olduğunu anlamadan kötü düşünceler beslemek ve onun hakkında etrafta olumsuz düşünceler yayma anlamı taşır. Rüya sahibi, bu durumun farkına vardığında mevcut durumu değiştirmek için telafi işlemleri yapar.