Rüyada kolye görmek, kolye takmak

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada kolye görme,
  Rüyada kolye takmak,
  Rüyada kolye almak,
  Rüyada kolye hediye almak,

  Rüyada kolye görmek, bir kız çocuğunun doğacağı şeklinde yorumlanır. Eşinizin size kolye hediye ettiğini görmek, onun size olan bağlılığını simgeler.

  Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır.

  Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır.Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.

  Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir kadinin rüyasinda boynuna kiymetli bir kolye taktigini görmesi, bir kiz çocugu doguracagina isarettir. Eger taktigi kolye altindan ve üzerindeki taslar elmas veya pirlanta ise dogacak çocuk erkek ölür. Bu rüya erkekler tarafindan görülürse hayirli degildir. Rüyada esinize bir kolye hediye ettiginizi görmek, onun size olan bagliligini ve itaatinin derecesinin yüksek oldugunu anlatir.
  Sizin bir kolye taktiginizi görmeniz, yaptiginiz islerin arkadaslariniz ve dostlariniz tarafindan takdir edildigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kadinin rüyada gördügü kolye, onun süs esyasi meydana gelecek kiz çocuklaridir. Eger kadinin gördügü gerdanlik mücevher ise. o kadin kadri yüce bir adamla evlenerek erkek çocuklar dogurur ve arzusuna kavusur. Kolye boncuktan olursa, o kadinin evlenecegi adam adi bir insandir. Erkek kimselerin rüyada gerdanlik görmesi bogmaca hastaligina isarettir.
   


Similar Threads: Rüyada kolye
Forum Başlık Tarih
Rüya Tabirleri Rüyada Altın Kolye Görmek Ne Demektir? 2 Kasım 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Beyaz Altın Kolye Görmek 25 Ocak 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Altın Kolye Görmek 2 Aralık 2012
Rüya Tabirleri Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir 8 Temmuz 2017
Rüya Tabirleri Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir? 2 Temmuz 2017