Rüyada Kol Çantası görmek kısaca

'Rüya Tabirleri' forumunda HazaN tarafından 14 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada kol çantası görmek, çanta yeni ise ele geçecek olan toplu bir paraya, beklenmedik bir yerden gelecek olan mala işaret eder. Rüyada kol çantası görmek aynı zamanda bir yolculuk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen çanta eski ise, geçim zorluğu çekileceğine, dirliğin bozulabileceğine delalet eder. Rüyada görülen çanta veya torba iş hayatınızda başarılı işlere imza atacağınızın da habercisidir. Çanta yırtık ya da delikse yatırım yapacağınız bir işte hayal kırıklığı ile sonuçlanacağına tabir edilmektedir. Rüyanızda çantanızdan bir şey düşürdüğünüzü görürseniz, yakın zamanda girişeceğiniz işlerde başarı kazanamayacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

  Rüyada Kol Çantası Almak
  Rüyada kol çantası almak, amaçlarınızı ve hedeflerinizi yerine getirebileceğinize aynı zamanda aileniz ile ilgili gururlanacağınız gelişmelerin olacağına işarettir. Kimi zaman sadece ferah bir yolculuk olarak yorumlanan çanta rüyaları, kimi zaman da sadece berekete yorulmaktadır.

  Rüyada Alışveriş Çantası Görmek
  Genel olarak iyi haberlere işaret eder. Ancak alışveriş çantasının içindekiler de ayrı olarak yorumlanmaktadır. Örneğin, içinde tüketilecek gıda ürünleri varsa paraya ve yararlı şeylere işaret ederken, içi boş olan bir alışveriş çantası bir uyarının da habercisi olabilmektedir.
   


Similar Threads: Rüyada Çantası
Forum Başlık Tarih
Rüya Tabirleri Rüyada Karınca Görmek Ne Anlama Gelir 8 Temmuz 2017
Rüya Tabirleri Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir? 2 Temmuz 2017
Rüya Tabirleri Rüyada Mangal Görmek Ne Anlama Gelir? 14 Haziran 2017
Rüya Tabirleri Rüyada rehin alınmak ne demektir 28 Mart 2016
Rüya Tabirleri Rüyada Arkası Dönük Adam Görmek 16 Şubat 2016