rüyada hediye almak, hediye vermek

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 23 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. rüyada hediye alma,
  rüyada hediye vermek,
  rüyada hediye aldığını görmek,
  rüyada hediye görmek,
  rüyada hediye paketi,
  rüyada hediyelik eşya görmek,

  Rüyada hediye alıp veya vermek genellikle hayirla yorumlanir. Rüyasinda bir kimseye hediye verdigini görmek, veren ve alan için hayirlidir. Her ikisi de arzularina ulasirlar.

  Eger verilen hediye kötü bir sey ise, alan da veren de zarar görür. Kendisine hediye verildigini gören, sevdigi biri ile evlenir. Kendisine yasli bir erkek veya kadin tarafindan hediye veril digini görmek, hayra delalet eder.

  Birine hediye verdigini ve onun da bu hediyeyi kabul etmeyip almadigini görmek kötü bir söz isitecegine isarettir. Salimi ye göre; hediye dedikoduya yorumlanir. Rüyanizda birisinden bir hediye aldiginizi, fakat hediye paketinin içinde ne oldugunu bilmediginizi görmek, birisinden bir kinayeli söz isiteceginize, fakat bu sözün ne için söylendigini anlayamayacaginiza delalet eder. Birisine hediye verdiginizi görmek, o kisinin size Karsi olan hareketlerini begenmediginize isarettir. Esinizin size bir hediye almasi veya sizin ona bir hediye vermeniz, aranizda hiç yüzünden bazi darginliklar çikacagina delildir. Çocuklarinizdan birinin size bir hediye almasi, onun gelecegi ile ilgilenmediginize delildir. Bir büyügünüzün size hediye göndermesi, isinizden ayrilacaginiza isarettir.