Rüyada Görülen Renklerin Anlamları

'Rüya Tabirleri' forumunda Yasemin tarafından 23 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


 1. Rüyanızda gördüğünüz renklerin ne gibi anlamları olduğunu hiç düşündünüzmü arkadaşlar.Merak etmemiş bile olabilirsiniz ama bu yazımızdan sonra rüyada görülen renklerin ne anlamlar taşıdıklarını anlayabileceksiniz.Rüyada görülen renklerin bizlere neler anlatmak istediklerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ruyada-gorulen-renkler-51946.jpg]ruyada-gorulen-renkler-51946[/IMGALT]

  Kırmızı Enerji, kuvvet, tutku yoğunluğu, istek, azim ve cesaretin göstergesidir.

  Gri renk; korku, depresyon, kararsızlık ve kötü sağlığı gösteriyor. Duygusal anlamda aç hissediyor olabilirsiniz.

  Mavi renk; bilgelik, sonsuzluk, cennet, huzur, bağlılık, sadakat kelimelerini ifade ediyor daha çok. Muhtemelen kaçma, uzaklaşma arzusu duyuyor olabilirsiniz. Rüyalardaki mavi renk; zihin açıklığınızı ifade ediyor ve geleceğe umutla baktığınızı da gösteriyor.

  Beyaz renk Saflığı, barışı, mükemmeliyeti, haysiyeti, masumiyeti, temizliği, farkındalığı ve yepyeni başlangıçları temsil eder. Rüyada beyaz renk, hayata farklı bir açıdan bakma ve geçmişi geride bırakma isteğinizi gösteriyor olabilir.

  Kestane rengi
  Cesaret, yiğitlik, kahramanlık ve gücü sembolize eder.

  Pembe renk Sevgi, mutluluk, şefkat konuları ile yakından ilişkili olan pembe renk, rüyada görüldüğünde aşık olduğunuzu ya da aşka ihtiyaç duyduğunuzu belirtiyor olabilir.

  Sarı
  renk hem olumlu hem de olumsuz çağrışımlara sahiptir. Hoş bir rüyada görülen sarı renk, enerji, mutluluk, uyum ve bilgelik habercisidir.