Rüyada Görülen Rakamların Anlamı Nedir?

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Yasemin tarafından 29 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


 1. İnsanların gördükleri rüyalardaki renkler ne anlama geliyor hiç düşündünüzmü arkadaşlar.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ruyadagorulen-renklerin-anlamlari-22550.jpg]ruyadagorulen-renklerin-anlamlari-22550[/IMGALT]

  Bunu sizin düşünmenize gerek bakın zaten rüya yorumcuları gereğini yapmışlar ve rüyamızda gördüğümüz renkleirn bir kaçının ne analama geldiklerini bizlere açıklamışlar.İşte rüyalarımızda gördüğümüz ve hep merak ettiğimiz ne anlama geldiklerini bilemediğimiz renklerin anlamları sizlerle.

  Beyaz rengin Saflığı, barışı, mükemmeliyeti, haysiyeti, masumiyeti, temizliği, farkındalığı ve yepyeni başlangıçları temsil ettiğini biliyormuydunuz bir çoğunuzun bunu tahmin edeiblirsiniz zaten beyaz safflık ve güzlelik anlamına gelen bir renk değilmdiri.

  Kestane rengi Cesaret, yiğitlik, kahramanlık ve gücü sembolize esiyormuş

  Pembe ise Sevgi, mutluluk, şefkat konuları ile yakından ilişkili olan pembe renk, rüyada görüldüğünde aşık olduğunuzu ya da aşka ihtiyaç duyduğunuzu belirtiyor olabilirmiş ilginç değilmi ?

  Sarı renk ise hem olumlu hem de olumsuz çağrışımlara sahiptir. Hoş bir rüyada görülen sarı renk, enerji, mutluluk, uyum ve bilgelik habercisidir.

  Kırmızı Enerji, kuvvet, tutku yoğunluğu, istek, azim ve cesaretin göstergesi bir renkmiş.

  Gri renk; korku, depresyon, kararsızlık ve kötü sağlığı gösteriyor. Duygusal anlamda aç hissediyor olabilirsiniz.

  Mavi renk; bilgelik, sonsuzluk, cennet, huzur, bağlılık, sadakat kelimelerini ifade ediyor bu harikaymış öyle değilmi sizcede?
  İşte bu kadar renkler ve anlamları konumuzun sonuna geldik bir başka soru ve yanıtla görüşmek üzere hoşaçakalın ve bol renkli rüyalar görmeye devam edin :f196: