Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Bella tarafından 3 Mart 2012 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Turşu Görmek,
  Rüyada Fasulye Görmek,
  Rüyada Turşu kurmak kötü kimselerin ahlakı ile ahlaklanmaya, malı işraf etmeye, sözünüden caymaya, dinden yüz çevirmeye. Turşu yemek bol rızka, hastanın turşu yemesi iştahının açılmasına ve iyi olmasına delalet eder.

  Rüyada turşu insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Rüyada turşu kurmak, haram para kazanacağına işaret eder.

  Rüyada turşu yediğini görmek ; paranızıgereksiz yere harcayarak geçim sıkıntısı çekeceğinize işarettir.

  Turşuyu kaba koymak: Bu kişi mutlu olamayacağı bir evlilik yapacak demektir.

  Rüyada turşu içmek veya görmekte hayır yoktur. Bu rüya sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Rüyada meyve ve vesaireden turşu kurmak, dinden irtidada veya müfsit kimselerin ahlakıyle ahlaklanmaya yahut malca israfa veyahut ahdı bozmaya işarettir.

  Rüyada fasulye görmek kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün.
  Fasulye, hastalık demektir. Fasulye kurumuş ve buruşmuş ise hayal kırıklığına uğrayacaksınız.
  Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna göre yorumlanır.
  Rüyanizda fasulye görmek sansla yorumlanir. Rüyanizda kuru fasulye yediginizi görmek, menfaatinize uygun bir haber alacaginiza; yesil fasulye yediginizi görmek büyük bir nimete veya kiymetli bir hediyeye kavusacaginiza delalet eder. Bir bahçeden yesil fasulye topladiginizi görmek sansinizin açildigina, bir dükkandan kuru fasulye satin aldiginizi görmek bir arkadasinizin sizi kiskandigina isarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açikligini, içi henüz dolgunlasmamis yesil fasulye ise ömrünüzün uzunlugunu gösterir.