Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Meryem tarafından 14 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuşmak tokalaşmak


  İnsanın hayatta yükseleceği ve iyi duruma geleceği anlamına gelir.

  Bir kimse rüyasında cumhurbaskanını dargın görse, rüyayi görenin namaz ve ibadetinde gördügü darginlik kadar dininin bozukluğuna işarettir.

  Eger Cumhurbaşkani güler yüzlü ve sevinçli olarak görse,ondan emin oldugu miktarda din ve dünyaca erisecegi hayir ve yükseklige, ucuzluk ve bolluga,halinin düzgün olduguna isarettir.

  Bir kadinin rüyada,normal olarak kendisinin olamayacagi bir mevkide bulundugunu görmesi ölümüne isarettir.Nitekim erkegin gördügü rüya da böyledir. Rüyada,Cumhurbaskani oldugunu gören kimse halkin nazarinda büyütülür ve muradina kavusur.

  Cumhurbaskaninin kendisiyle konustugunu gören kimse, seref ve yükseklige nail olur.Eğer hapis ise,hapislikten kurtulur, fakir ise zenginlesir, tüccar ise kazanci çok olur, düsmanlik halinde ise bundan kurtulur.

  Cumhurbaskani île yemek yedigini gören kimse sereflenir ve yedigi yemek miktarı kurtuluş ve zafere erer.

  Cumhurbaskani, kendisine dünya esyalarından bir sey verdiğini görürse, o verdigi esyanin kiymetince serefe nail olur.

  Cumhurbaskaninin hasta olarak görülmesi, dinindeki hastaligina, halkina zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sihhatli olmasina isarettir.

  Bir kimse Cumhurbaskani ile kucaklastigini veya onunla tokalastigini ve aralarinda iyilige dair bir söz söylendigini görse, o kimsenin Cumhurbaskani veya servet sahibi birisinin yaninda halinin iyi olmasina isarettir.
   
Yükleniyor...