Rüyada boncuk görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda HazaN tarafından 16 Kas 2009 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir?
  Rüyada yeşil boncuk görmek ne anlama gelir?


  Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir. Meydana gelmesinden korkulan bir olayın gerçekleşmesinin habercisidir.

  Her çeşit adi boncuk değersiz insanlara, Bol miktarda boncuk haram mala, Güzel boncuk asil kadına, Boncukçu, kadınların ilgilendiği işlerle uğraşan kimseye delalet eder.
  Rüyasında bir yerden boncuk alan genç bir kız aşık olur. Evli kadın içinse eşinden duyacağı tatlı sözlerdir. Erkek için ise bu rüya gizli bir ilişkiye işarettir.

  Yeşil boncuk başarılı olunacağına, sarı olayların planlandığı gibi gitmemesine, mavi boncuk iyi bir habere, pembe birinden yardım istemeye, kırmızı boşa para harcamaya, siyah bir hastalığa anlamındadır.

  Rüyada boncuk görmek, yakın çevreden birinin kötü bir olayla karşılaşacağına işarettir.

  Rüyadaki boncuk bekarlar için aşık olacağı anlamına gelir. Evli kadın için kocasından duyacağı güzel haber, evli erkek için ise gizli ilişki anlamına gelir.

  Boncuk görmek sevinç isaretidir. Rüyasinda renk, renk boncuk dizdigini görmek, hayal kurduguna ve bu haya-lin yakinda hakikat olacagina, boncuktan bir sey isledigini gör-mek, basina garip bir olayin gelecegine isarettir.

  Salimiye göre; rüyada bir boncuk buldugunu gören az mala ve nimete nail olur, yahut bir yolculuk sonunda eline mal geçer.
   
 2. Cevap: Rüyada boncuk görmek

  Rüyalarımızın bekçisi; Co.Admin Hazan !!!! :DDDDDDDDD
  Rüyalarınıza itinayla yorum yapılır.