rüyada bavul görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. rüyada bavul görme,
  rüyada bavul hazırlamak,
  rüyada valiz görmek,
  rüyada bavul toplamak,
  rüyada boş bavul görmek,
  rüyada bavul satın almak

  Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir. İçi dolu bavul, kötü bir haber; boş bavul,planlanan yolculuğun bazı sorunlar yüzünden olmaması anlamındadır.

  Rüyada ağzı açık ve içi boş bavul, temiz, iyi bir haberdir. içinde eşya olan ve ağzı açık bavul ise dedikodudur. Bavulun kapalı olması ise içyüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacak haberdir.

  Rüyada bavul görmek yoldur. Elinde bavul sokakta yürüdügünü görmek uzun bir yolculuga çikacagina, bavula bir takim seyler koydugunu görmek, yeni mallara sahip olacagina; çarşıdan bir bavul satin aldigini görmek, yakinda evlenecegine, elinde veya evinde bos bir bavul görmek, islerinizin bir müddet uzayacagina delalet eder.

  Bavul veya büyük bir sandik görmek, bavulu ister açin ister açmayin, size bir yolculuk görünecegini gösterir. Rüyada bir bavula eşya yerleştirmek, adresinizi sik ,sik degistireceginize isarettir.

  Bir bavuldan esya çikararak yerlerine kaldirmak, gitmekte olduğunuz yerde uzun bir zaman kalacaginiza isarettir.

  Bir baska rivayete göre de; Rüyada içi dolu bir bavul görmek, rüya sahibinin yakinda hayirli bir yolculuga çikacagina, içi bos bavul görmek ise, rüya sahibinin çikacagi yolculugu bir engel yüzünden yarim birakarak yolculuktan geri kalacagina isarettir.