Rüyada Baba Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Wish tarafından 25 Kas 2010 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek
  Rüyada Babasını Görmek
  Rüya Tabiri Baba

  Rüyasında babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir.

  Rüyada babanın iyi halini görmek kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebini devam ettirmeye, babaya hürmet ve tazim Allaha itaat etmeye, ona isyan Allahın emirlerine uymamaya işarettir.

  Rüyada babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa delalet eder.

  Rüyada babasını vefat etmiş görmek, kötü bir habere işarettir.

  Rüyasında babası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir.

  Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır.

  Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir. Karşılaştığınız zorluklarda deneyimli birinden yardım alacağınızın, eğer babanız öldüyse işte zarara uğrama olasılığınız olduğunun işaretidir.

  Rüyasında öz babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Rüyayı gören kişinin babası sağ ise bir işbirliği ve sevinç verecektir. Fakat baba ölmüş ise kısa bir süre sonra müjde ve sevilen biri gelecektir.