Rüyada amerikaya gitmek görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda Masal tarafından 26 Kas 2010 tarihinde açılan konu

 1. Rüyada Amerika
  mutlu olmaya, uzun ömre, büyük güce, sağlıklı yaşamaya, kısa sürede duyulacak müjdeli havadise, bol gelire, samimi bir kadına, becerikli bir kişiye, cömert bir memura, üne ulaşmaya işarettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntılı yaşama, maddi kayba, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, düşmanlığını saklayan akrabaya delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntı sonrasında beklediği az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek istediği toplu kazanca, uğraş vererek beklediği az olan kazancının artacağına, cefa ile birlikte istediği hayra delalettir.


  Rüyada Amerikayı Görmek

  Rüyada Amerikaya gittiğini görmek, rüya sahibinin önemli bir konuda eğitim alarak iş yerindeki pozisyonunun yükselmesi anlamına gelmektedir. Kişi, kendi kişisel donanımına bir şeyler ekleyecektir. Bu olay bazı durumlarda kişinin ekstra bir yabancı dil öğrenerek, iş hayatında hızla yükselmesi olarak yorumlanmaktadır.
  Rüyada Yurt Dışına Gitmek

  Rüyada yurt dışına gittiğini görmek, rüya sahibinin bir yere seyahat etmek isteyip edememesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yurt dışına gittiğini gören rüya sahibi, tatil için veya bir arkadaşının daveti üzerine yolculuk için hazırlanacak fakat karşısına çıkan bir işi nedeniyle bu organizasyonunu iptal etmek zorunda kalacaktır.
  Rüyada Uçağa Binmek

  Rüyada içağa bindiğini görmek, rüya sahibinin çok büyük kazanç veya mutluluk sahibi olacağına delalet eder. Kişi yaptığı işlerden anlının akıyla çıkacak ve çevresinden takdir toplayacaktır. Rüyada uçağa binmek, genellikle kişinin iş hayatındaki başarılarının habercisi olarak yorumlansa da bazı durumlar ilişkilerindeki başarılar olarak yorumlanmaktadır.