Rüyada Akvaryum Görmek anlamı

'Rüya Tabirleri' forumunda Wish tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada akvaryum görmek; hayırlı bir rüya değildir. Kişinin en çok güvendiği, canını gözü kapalı emanet edebileceği kimselerin öyle olmadığını aksine art niyetli ve arkadan iş çeviren kimseler olduğunu anlayacağına işarettir. Kişi için büyük bir yıkım ve moral bozukluğu söz konusudur. Aynı zamanda rüyada akvaryum görmek, kişinin parası varken herkes etrafında pervane, beş kuruş parası yokken kimse yüzüne bile bakmaz, yorumu yapılır.
  Rüyada Boş Akvaryum Görmek

  Rüyada boş akvaryum görmek, ne hayırlı ne de hayırsızdır. Rüyasında boş akvaryum gören kişinin günleri monoton geçmektedir. Rüya sahibi ne iyi ne de kötü hiçbir şey yapmamaktadır. Rüya sahibinin bu ortada kalışı ona zarar vermez fakat fayda da sağlamaz. Rüya sahibi biraz da olsa taşın altına elini sokmalıdır.
  Rüyada Akvaryum Kırıldığını Görmek

  Rüyada akvaryum kırıldığını görmek, rüya sahibi için ne çok hayırlı ne de çok hayırsızdır. Rüyasında akvaryum kırıldığını gören kişinin istemediği bir yerde bulunmak zorunda olduğu söylenir. Rüya sahibinin zorla, istemeyerek bir davete gitmesi gerekebilir. Rüya sahibi gitmek istemediği o yere er ya da geç gidecektir. Fakat bu durum rüya sahibini gerçekten çok rahatsız eder. Rüya sahibi gittiği yerde kendini çok eğreti hissedecek, yapacak hiçbir şey bulamayacaktır. Bu durum rüya sahibinin orada geçirdiği bir iki saati kendisine zehir edecektir.
  Rüyada Akvaryum İçinde Balık Görmek

  Rüyada balık görmek genel anlamıyla kısmet açıklığı demektir. Rüyada akvaryum içinde balık görmek de aynı şekilde tabir edilir. Rüyasında akvaryum içinde balık gören kişinin kısmeti açılır. Rüya sahibinin iş ortamı genişler, kazancı artar. Rüyasında akvaryum içinde balık görmek rüya sahibinin kısmetinin açık olacağını fakat belli bir sınırdan öteye geçemeyeceğini gösterir.
  Rüyada Akvaryum Almak

  Rüyada akvaryum almak, rüya sahibinin yalnız kalışını simgeler. Rüyasında akvaryum aldığını gören kişi bir işe kalkışır fakat bu yapacağı işte tek başına kalmak zorunda kalır. Rüya sahibi eğer içi dolu akvaryum alıyorsa bu başladığı işten bereketli, bol kazançlı çıkacaktır. Rüya sahibinin aldığı akvaryum boş ise rüya sahibini yaptığı işten ötürü bazı sıkıntılı günler bekliyor demektir. Rüya sahibi elinden geleni yapmalı ve gerisini Allah’a bırakmalıdır.