Rüyada Ağlamak Ne Demek

'Rüya Tabirleri' forumunda Masal tarafından 20 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Ağlamak Görmek


  Rüyada Ağlamak Neye Dalalet Eder


  Rüyada ağlamak, sevineceğinizin işaretidir. Rüyasında ağladığını gören kimse çok sevinir.Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak , rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet eder.

  Aglamadigi halde gözlerinden yas aktigini görmek, muradina ermektir. Agladigini ve fakat gözlerinden yas akmadigini görenin, bekledigi sey, ümit ettigi sey eline geçmez. Agladigini ve gözünden yas yerine kan aktigini görmek, elinden kaçirdigi firsata pisman olduguna ve günahlarindan tövbeye delalet eder.

  Rüyada ağlamak istediği halde ağlayamadığını görmek gerçek yaşamınızda duygularınızı bastırmak ya da onları görmezden gelmek, inkar etmek eğiliminde olduğunuzu ifade eder.

  Rüyada ağladıktan sonra rahatladığını görmek gerçek yaşamınızda gün boyunca bastırılmış duygularınızı ve savunma mekanizmalarınızı serbest bırakmak, dengeye gelmek anlamındadır.

  Rüyada ağlayarak uyanmak rüya içinde rüya örneği olan bu durumda, sizin, duygusal ve zihinsel yığılmayı atlatıp, aklını temizlemeyi başardığınız anlamına gelir
   


Similar Threads: Rüyada Ağlamak
Forum Başlık Tarih
Rüya Tabirleri Rüyada ağlamak, üzülmek 25 Mart 2014
Rüya Tabirleri Rüyada ağlamak Nedir? Rüyada ağlamak Anlamı Nedir? 1 Aralık 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Ağlamak Nedir açıklaması 20 Ağustos 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak 26 Mayıs 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Ağlamak Nedir 25 Mayıs 2013