Rüyada Adres Görmek

'Rüya Tabirleri' forumunda YAREN tarafından 28 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Adres almak,rüyada adres tarif etmek,Rüyada Adres sormak,rüyada adres yazmak,Rüyada Adres vermek,Rüyada Adres Görmenin anlamı,Rüyada Adres Görmek nedir

  Rüyada Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

  Rüyada birinden adres aldığını ya da birine adres verdiğini görmek, dost ve ahbapları ziyaret hususunda ihmale delâlet eder..

  Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.

  Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanizi görmek, bu günlerde basinizin ummadiginiz bir olaydan ötürü derde girecegini bu bakimdan çok dikkatli davranmaniz gerektigine isarettir. Bazilarina göre; bir kimsenin sizden bir adres sormasi veya sizin birinden adres sordugunuzu görmek, hasta olan bir arkadasinizin sizin ziyaretinizi bekledigini ve onu arayip sormaniz gerektigini bildirir. Bir baska rivayete görede: Rüyanizda birisinden bir adres almayi veya birisine bir adres vermeyi görmenizle, bu Günler içinde akraba ve dostlarinizi ziyaret etmeniz gerektigine delildir.

  Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder