Rüyada Açık Mavi Elbise Giymek

'Rüya Tabirleri' forumunda Merve tarafından 5 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. Rüyada Açık Mavi Elbise Giymek Anlamı

  Rüyada mavi elbise giyen bir kişi; mavi rengin umut, samimiyet, aşk manaları içkinliğinde bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, mavi rengin bu anlam yoğunluğuyla rüyalar da elbiselerde dışlaşarak kişinin halini işaret etmesi söz konusudur.

  Turkuvaz mavi renk elbise; kişinin aşık olduğuna, bebek mavisi elbise; samimiyete, normal mavi renk elbise ise; kâinatta mavi rengin gökyüzü ve denizlerde en geniş açılım ile belirişinde, bu belirişin bilinçaltında, hayâllere iye olarak umutlar olurluğunda irade içkinliğinde yer edinmesi sebebi ile rüyalarda umut etme olurluğunda dışlaşarak, umutlara işaret eder.

  Lâkin her tonaj da mavi; aşkın kendisine işaret eden olarak, aşkın samimiyet ve umut içermesi sebebiyle aşkın kişide oluşturduğu hallere işaret eder.

  Ayrıca bu renk; hayâllere irade içkinliğinde iye olarak oluşan umutlar ve samimiyet, aşkın kendisini işaret ederken, bu üç halin kendisinde de huzur ve coşkunluğun bulunması sebebi ile rüyada bu renkte elbise giyen birisinin, coşkun veya huzurlu olduğu anlamı da çıkartılır. Hususen şunu da belirtmek gerekir ki; turkuvaz mavi renk, kâlem nuru olurluğunda hafi ruh latifesini de işaret eden bir renktir.


  alıntı
   


Similar Threads: Rüyada Açık
Forum Başlık Tarih
Rüya Tabirleri Rüyada Açık Mezar Görmek 21 Şubat 2014
Rüya Tabirleri Rüyada Ağlamak Nedir açıklaması 20 Ağustos 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Beyaz Açık Ayakkabı Görmek 24 Ocak 2013
Rüya Tabirleri Rüyada Açık Kapı Görmek Anlamı 16 Aralık 2012
Rüya Tabirleri Rüyada Açık Araba Görmek 11 Eylül 2012