Rızık duaları nelerdir

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Romantiq tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Rızık duaları nelerdir


  HER GÜN 3 ADET VAKIA SURESİ – 1 ADET FETİH SURESİ OKUMAYI İHMAL ETMEYELİM.

  Arkadaşlar vakia ve fetih surelerinin özellikle rızk bolluk bereket ve zenginlik sureleri olduğunu bilmeyenimiz heralde yoktur.. Her gün okuyacağımız 3 Vakia suresi ve 1 Fetih suresini okumak size büyük özellikle maddi faydalar getirecektir..

  Rızık İçin – Günde 15 defa Okunursa Hak Teala O Kişiye Hesapsız Rızık Verir..

  Okunacak Dua :

  Bismillahirrahmanirrahim

  Şehidallahü ennehu lâ ilâhe illâ hüve vel melâiketü ve ülül ilmi kaimen bil kıst, lâ ilâhe illâ hüvel azizül hakim. İnneddine in”dallahil islam, ve mah”telefellezine utül kitabe illa min ba”di mâ câehümül ilmu bağyen beynehüm, ve men yekfur bi âyatillâhi fe”innallahe seriul hisâb..


  Rızık İçin yine adeti ve saati olmayan kısa bir dua..

  Allahü latifün bi ibadetihi yerzukü men yeşâü ve hüve kaviyyün aziz..


  Bolluk Bereketi için okunacak Esmalar

  Aşağıda verilen esmaların hepsini bir arada okuyorsunuz.. Bir cümleyi okur gibi.. Bu esmaları okurken rızkı celbetme yani çekme konularında daha etkili olan jüpiter ve venüs saatlerini tercih etmek daha doğru olur.. Bahsedilen esmalar zaten rızk konusunda güçlü olan esmalardır, bir arada okunduklarında farklı bir enerji oluşturup daha etkili ve bambaşka bir boyuta çıkmaktadır. Belirli bir adeti sayısı yoktur.. Okuyabildiğiniz kadar okuyun.. Ben bu uygulamayı minimum 33 defa okuyorum. Kaç adet okuyacağınız size kalmıştır. Bir süre sonra zaten diliniz alışınca rahatlıkla ve keyifle okuyabileceğiniz bir uygulamadır..

  Okunacak Esmalar : Ya Zettavli, Ya Rezzak , Ya Fettah , Ya Vehhab, Ya Kerim, Ya Gani, Ya Kavi.


  Allah Teala Hazretleri Okuyanı Zengin Yapar Arzu Ettiği Sebep Kapıları Açılır Allahın izni ile..

  Kimin bir ihtiyacı veya bir dileği olup ona ulaşmaya bir sebep bulamazsa, 170 adet Ayetel kürsiyi okuduktan sonra 3000 defa Ya Kafi Ya Gani Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını okursa dileğine ulaşır ve Allah Teala hazretleri okuyanı zengin yapar.. Arzu ettiği sebep kapıları açılır..