Rezzan Kiraz Şubat 2011 Terazi Burcu Yorumu

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 21 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Şubat 2011 Terazi Burcu Yorumu Rezzan Kiraz
  Terazi Burcu Şubat 2011 Burç Analizi
  2011 Şubat Terazi Burcunu neler bekliyor Rezzan Kiraz


  Terazi Burcu Şubat 2011

  Jüpiter oğlak burcunda sorumluluk, güvenilirlik, görevlerini yerine getirme hissi vereceği gibi, sınırlamalar getirerek bunları gönüllü olarak kabul etmeniz açısından da size etkileyecektir. Ne kadar modern düşünürseniz düşünün bu süreçte geleneksel kurallar önünüze gelebilir ve sizi belirli bir çerçeve içinde hareket etmek adına teşvik edici olabilir. Dürüstlük, ciddiyet, sadelik, disiplin içinde yaşamanız için içsel olarak size enerji sunar. Ailenizle alakalı konularda sorumluluk almaya ve ruhsal olarak kendinizi güvende hissetmek adına eylemlerde bulunmaya çalışabilirsiniz. Tedbirli bir şekilde yaşamak gerektiğini anlar ve daha dikkatli adımlar atmak için özen gösterebilirsiniz. Jüpiter oğlak burcunda, şimdiki konumu olan Yayda olduğu gibi kendiliğinden şans vermez. Siz çalışarak, emek sarfederek ve girişimde bulunarak kendi güvencenizi oluşturmak zorundasınızdır. Eğer bu çabayı istekli olarak gösterirseniz size ödülü ve yardımı inanılmaz derecede büyük olur.  Bu dönemi şöyle bir incelersek, Güneşinizle zorlu bir görünüm yapacak Jüpiter gezegeni, kendinizi ve başarılarınızı değerlendirirken fazla abartılı tavırlar, savurganlık ve kendinizi çok fazla önemli görme ihtiyacı içinde olacağınızı fakat koşullarınız gereği bunu hayata geçirmekte veya kabul ettirmekte zorlandığınızda ise haddinden fazla kendini beğenmiş tutumlar içine gireceğinizi göstermekte. Yani siz gerçekten ortaya bir şeyler koyabiliyorsanız, bir emek sarfediyorsanız, sorumluluklarınızın bilincinde davranıyorsanız bu şekilde hareket etmeniz başkaları tarafından bir şekilde kabul edilebilir ama tam tersi bir durumda iseniz çekilmez bir insan haline gelmenize neden olabilir.

  Yine bu süreçte yaşamdan beklentiniz olan konularda hak etmediğiniz isteklerde bulunabilirsiniz. Bunların karşılanması adına müthiş bir şekilde elinize geçeni biriktirmeye başlayabilir veya olur olmaz yollarla servet edinmeye, güvence sağlamaya çalışabilirsiniz.

  Bu dönemde ailevi sorunlarınız nedeniyle engellerle karşılaşmanız mümkündür. Otorite konumundaki kişilerle iyi ilişkiler ağınızı kurduğunuz takdirde sorun çıkmayacaktır. Tam tersi durumda ise, onlar tarafından aşırı şekilde konan kurallarla karşılaşabilirsiniz. Size destek olmak konusunda isteksizlikte bulunabilirler veya sizin bir şeyler yapmanız için baskıda bulunabilirler. Bir yere ait olma hissiniz güçlüdür ve geleceğinizi garantilemek adına ev, arsa, gayrimenkul gibi konularda girişimde bulunmaya çalışabilirsiniz. Eviniz bir iş alanı haline getirerek çalışma hayatınızı düzenleyebilirsiniz. İçsel olarak çocukluk yaşantınızla ilgili bilinçaltınızda yerleşmiş olan duygular ortaya çıkabilir ve kendinizle birebir baş başa kalarak yüzleşmeye çalışabilirsiniz. En önemli konulardan biri mesleki pozisyonunuzdur. Kimileriniz aşırı çalışma nedeniyle evine vakit ayıramazken, kimileriniz çalışmadığınız için ailenizle sorunlar yaşayabilirsiniz.

  Bu dönemi olumlu olarak geçirebilmek için her şeyden önce, özgüvenli bir biçimde hayatınızı yeniden düzenlemeye çalışmalı, daha iyi ve mutlu bir hayat sürmek adına girişimde bulunmalı, hoşgörülü, güvenilir olmaya çalışmalı ve her şeyden önemlisi kesinlikle sorumluluklarınızı yerine getirmek adına istekli olmalısınız. Jüpiter Oğlak burcunda emek sarfedilmediği takdirde size herhangi bir ödül vermesi mümkün değildir