Regaip kandil mesajları 2011

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 15 Haz 2010 tarihinde açılan konu 1. 2011 Regaip Kandili mesajları ve sözleri


  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip2-46820.png]regaip2-46820[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip3-31864.png]regaip3-31864[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip7-6895.png]regaip7-6895[/IMGALT]

  Bir damla umut serpilsin yüreğine bir tatlı mutluluk dolsun gözlerine bin bir hayalerin gerçekleri bulsun duaların kabul olsun.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaip kandilin mubarek olsun.

  Mubarek Regaip kandilin Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim.

  Bu değerli Regaip kandili gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  Bayramın Feyzi üzerinize,rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahretinize, sıcaklığı yuvanıza olsun. Regaip kandili mubarek olsun.

  Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime hayırlı kandiller dilerim

  Gecenin güzel yüzü dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki duaların kabul, Regaip kandilin mubarek olsun.

  Gül bahçesine girenler gül olmasada gül kokarlar, Kainatın en güzel gülünün kokusu üzeinizde olsun. Regaip kandiliniz mubarek olsun.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip8-85821.png]regaip8-85821[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip10-39606.png]regaip10-39606[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip11-67475.png]regaip11-67475[/IMGALT]

  sen öyle bir insan ol ki akıllara dursun sen ona buna değil Allah'a kulsun sen zulmettler için de parlayan nursun senin gibi dostun Regaip Kandilin Mubarek olsun.

  Yakınlık ne mekanda ne zamandadır. Sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Regaip Kandilin Mubarek olsun.

  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağrifet dolu bir Regaip kandili geçirmenizi dileriz.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmaz dileğiyle Regaip kandiliniz mubarek olsun.


  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaip13-4044.png]regaip13-4044[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaipkandili4-85611.png]regaipkandili4-85611[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaipkandili6-14256.png]regaipkandili6-14256[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/regaipkandili8-42186.png]regaipkandili8-42186[/IMGALT]

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Regaip kandilin mubarek olsun.

  Bugün ellerini semaya gönlünü meğvlaya aç. Bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç, çünkü bugün Regaip kandili. Kandilin mübarek olsun.

  Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle geceye doğsun ki, duaların kabul , Regaip kandilin mübarek olsun.

  Avuçların açıldığı gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dularda birleşmek dileğiyle Regaip kandilinizi kutlarım.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 May 2013
 2. Cevap: Regaip kandil mesajları 2010

  [​IMG]
  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren Regaip kandilinin büyüsüne kapılmanız dileğiyle nice kandiller.

  Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Regaip kandilinizi kutlarım.

  Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan. Regaip kandilin mübarek olsun.

  Size karanfilin sadakatini, sumbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek bizede dua edermisiniz. Regaip kandiliniz mubarek olsun.

  Gül bahçesine girenler gul olmasalar da gul kokarlar. kainatın en guzel gulunun kokusunun uzerinizde olması temennisiyle. Regaip kandiliniz mubarek olsun

  Kardeşliğin daimi oldugu, sevgilerin birlestigi, dostluklarin bitmedigi yinede mutlu, umutlu sevgi dolu, rahmetlerin yagmur gibi yagdigı nice kandillere.

  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize. bir yıl vardır bir gunden kısa gelir bize. bire bin yazılan bu gecede dua edelim rabbimiz'e.

  İslamın nurlu güneşi kalbinize dogsun, mekanınız cennet, hz muhammed komsunuz olsun, gunlerınız mutluluk ve saadetle dolsun, dualarınız kabul olsun. Regaip kandiliniz mubarek olsun

  [​IMG]
  Zade duygular yukselsın goklere, yukseklerde hafakan, gozlerde yaslar, ona susamıs dudaklar kadar, acılan eller var, kandılınız mubarek olsun.

  Gunler bıze dostların guzellıgı ıle, geceler onların duaları ıle mubarek oluyor. umudumuz dostların hedıyesı, duamız sızlerın sevgısı.

  Vesıle olalım kardeslıge, barısa. yorulalım hepımız yarınkı ugrasa. tat alalım, varalım yuce allah'a. erıselım bırlıkte nıce kandıllere.

  Dertlerımız kum tanesı kadar kucuk, sevınclerımız nısan yagmurları kadar bol olsun. bu mubarek unde sızınde heybenız sevapla dolsun. dualarınız kabul olsun.

  Hayatınız gokyuzu kadar yakın kuslar kadar ozgur, trenler kadar uzun ve sevgı kadar guzel olmasını temennı ederım.

  Bu gunlerın feyzı uzerınıze, rahmetı gecmısınıze, bereketı evınıze nuru ahıretımıze, sıcaklıgı yuvamıza dolsun.

  Konsun yıne pervazlara guvercınler, hu hulara karıssın amınler, mubarek aksandır, gelın fatıhalar, yasınler...

  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, amınlerımız vardır. hacdan doner gıbı, mıractan ıner gıbı gel gel. beklıyoruz yıllardır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Haz 2010
 3. Cevap: Regaip kandil mesajları 2010

  [​IMG]

  bakıler sevgıler adına nıce dılekler vardır, olumu bıle ayırır saymayan gonuller vardır. mesafeler araya set cekmısse ne cıkar, dualardan bırlesen gonuller vardır.

  gul-ı muhammed-ı olanlara selam olsun, selam dıyarından gecenlere bahar olsun, gonlu hazan olanların gonlu gulıstan olsun, mubarek kandılınız kutlu olsun.

  Günahlarımızın sonu,dualarımızın kabulü olsun.KANDİLİN MÜBAREK OLSUN...

  hz muhammedin ahlakı,sülaymanın saadeti,yusufun güzelliği, ömerin adaleti ve 124 bin peygamberin duası sizinle olsun kandiliniz mubarek olsun..

  Rabbim nefsini celaliyle,kalbini cemaliyle,hayatını hikmetiyle,hatalarını rahmetiyle,mahşerde H.Z MUHAMMED(SAV)le şereflendirip kandilini mübarek eylesin

  güzelliği seven rabbim;gönlünüzü güzelliklerle donatsın....güzellik ömrünüze yayılsın,muhabbetinizi baki,duanız kabul,kandiliniz mubarek olsunnn...........

  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzak, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsunki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.


  [​IMG]
  Güzelliği seven RABBim; Gönlünü güzelliklere donatsın. Güzellik ömrüne yayılsln, Muhabbetin baki, duan kabul, KANDİLiN MÜBAREK OLSUn

  sen öyle bir insan ol ki akıllara dursun sen ona buna değil ALLAHA kulsun sen zulmettler için de parlayan nursun senin gibi dostun KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.

  Bugün peygamber efendimizin doğduğu gündür.Peygamber efendimize yılında rabiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bugunde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar.Bu gece semaya kalkar eller yürekler yaradana onun için açılır.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...


  Hz. Hamzanın cesareti yüreğinde Hz. Alinin kuvveti bileğinde Hz. Ömerin adaleti kalbinde ALLAHU TEALA\'nın nuru yüzüne dolsun Kandilin mübarek olsun

  vesıle olalım kardeslıge, barısa. yorulalım hepımız yarınkı ugrasa. tat alalım, varalım yuce allah'a. erıselım bırlıkte nıce kandıllere. Yıpranmış ve katılaşmış gönülleri rahmet meltemiyle yeşerten eşsiz Peygamberin doğum günü olan mevlit kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim..

  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

  Bu gece peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.A.V 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur.. Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun..

  Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili'nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!   
 4. Cevap: Regaip kandil mesajları 2010

  [​IMG]

  allah teâla hazretleri şaban ayının yarısında dünya semasına nüzul eder ve kelb kabilesinin koyunlarının tüyünün adedinden daha çok sayıda günahı, o kadar çok sayıda insanı af ve mağfiret eder.

  kim erdemine inanarak ve sevabını umarak kadir gecesini ihya ederse allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar.

  bu gece bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi. kulun rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan yüce allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  bu gece bundan sonra peşpeşe gelecek bir dizi kandillerin; miraç ve beraat kandillerinin, on bir ayın sultanı mübarek ramazan ayının ve kadir gecesi'nin de habercisidir. bu sebepledir ki regaip kandili'nde manevî gücümüz artacak, kalplerimiz huzur bulacaktır. hayırlı kandiller..

  bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

  bugün peygamber efendimizin doğduğu gündür. peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. kandiliniz mübarek olsun.

  kadir gecesi değer gecesidir, allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı kadir gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.
  bır damla umut serpılsın yuregıne bır tatlı mutluluk dolsun gozlerıne bın bır hayallerın gerceklerı bulsun duaların kabul osun.

  bır kandıl gulu savur sevdıklerıne, sıze onlardan gulucukler getırsın oyle ıcten oyle samımı ol kı goz yaslarını bıle tebessume cevırsın. kandılın mubarek olsun...

  [​IMG]

  mubarek kandılın turk ve ıslam alemıne hayırlar getırmesını dılerım...

  bu degerlı kandıl gecenısınde, kaınatın yaratıcısı ve alemlerın rabbı bagıslayıcı ve acıyıcı yuce allah tum dualarınızı kabul etsın...

  tonton bır dede oldugunda sallanan sandalyene oturup, anılarını tazeledıgın bır gunde guzel bır bayram gecırmen dılegı ıle...

  yıpranmıs ve katılasmıs gonullerı rahmet meltemıyle yeserten essız peygamberın dogum gunu olan mevlıt kandılınızı en ıcten dıleklerımle tebrık ederım...

  bayramın feyz-ı uzerınıze, rahmetı gecmısınıze,bereketı evınıze,nuru ahıretınıze, sıcaklıgı yuvanıza olsun. kandılınız mubarek olsun.

  fanı dunyanın padısahı degılım. gonul hırkalarını yamar gıyerım. dostlarla aglar, dostlarla gulerım. sız sevdıklerıme, ıyı kandıller dılerım.

  gecenın guzel yuzu dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler basucunda olsun, gunes oyle bır gecede dogsunkı duaların kabul, kandılın mubarek olsun.