Ramazan Mesajları 2012

'Güzel Sözler' forumunda Masal tarafından 13 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kısa Ramazan Mesajları


  En Güzel Ramazan Mesajları


  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazanınız mübarek olsun!

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allaha sonsuz şükürler olsun! Ramazan Ayı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

  Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan geldi, hoşgeldin. Mübarek Ramazan Ayı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı ramazanlar dileğiyle.

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice ramazanlar geçirmek dileğiyle, Mübarek Ramazan Ayı tüm ulusumuza kutlu olsun.

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Ayını doya doya yaşayalım. Hayırlı Ramazanlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan geçirmeniz dileğiyle.

  Ramazan Ayının neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle.

  Mübarek Ramazan ayınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günlerde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin

  Ramazan Ayı'nız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Ramazan Ayı geçirmenizi dileriz.

  Bütün Müminler Bu Ayda Şükür Etsinler Dua Etsinler 11 Ayın Sultanı Olan Ramazan Ayında iman tesinler istesinler.

  Mübarek Ramazan Ayı Geldi Sonunda Şimdi Hepimiz iman Yoluna.

  Ramazan Ayında Kalpler imanla, Eller Gökyüzünde Duayla Huzurla Geçmelidir.

  Ramazanda Dertdi kederi Bir köşeye At Huzurla imanla Dolu mutlu Bir Ay Yaşa.
   
Yükleniyor...