Ramazan Bayramına Özel Mesajlar

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 11 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ramazan Bayramı İiçin Özel Mesajlar

  Özel Mesajlar Ramazan Bayramına


  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Ramazan Bayramın Kutlu Olsun

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

  Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Bayram bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.Ramazan bayramınız mubarek olsun.

  Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan bayramın mübarek olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

  Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

  Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun  alıntı
   
Similar Threads: Ramazan Bayramına
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Ramazan Bayramına Özel Sözler 11 Ağustos 2012
Güzel Sözler Ramazan mesajları whatsapp 15 Haziran 2015
Güzel Sözler Ramazan Bayramı Mesajları Whatsapp 19 Haziran 2015
Güzel Sözler En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları 2014 28 Şubat 2014
Güzel Sözler En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları 6 Ağustos 2013