Pürüssüz Cilt İçin Makyaj Önerileri

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 22 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. Pürüssüz Cilt İçin Makyaj
  Cilt İçin Makyaj Önerileri
  Cildi pürüzsüzleştiren yeni makyaj önerileri

  Merhaba bayanlar Ünlü güzellerin, uyguladığı kusursuz makyaj ve cilt pürüzlerini yok eden makyaj hileleri bu sayfamızda bulabilirsiniz sevgili bayanlar ilgili olan tüm hanımların dikkatine Cildi pürüzsüzleştiren yeni makyaj önerileri sizlerle

  Birinci Adım İşe en önemli adımla, makyaj için düzgün bir baz oluşturmakla başlayın. Makyajda yapılan en büyük hata, makyajın üstüne, altından daha fazla önem vermektir. İşe Sephora mağazalarında bulabileceğiniz Illamasqua Gleam Creami fondöten fırçasıyla sürerek başlayın ve üzerine aynı markanın Skin Base Foundationı nı uygulayın. Fondöteni elinizle uygulamanızı tavsiye etmiyoruz çünkü yüzünüzde el ya da parmak izleriniz kalabilir.

  İkinci Adım Yüzünüzdeki herhangi bir kırmızı leke ya da kusuru gizlemek için çok ince ve sert olmayan bir fırça yardımıyla consealor uygulayın. Göz altlarınızı aydınlatmak için illamasqua markasının Cream Pigmentini kullanabilirsiniz. Daha sonra T bölgesini ve elmacık kemiklerini Gleam Cream ile aydınlatın. bu yüzünüzün tamamının aynı renk tonunda görünmesini engelleyecek ve derinlik katacak.

  Üçüncü Adım Makyajın son adımında ise şeftali rengi bir allığı bir allık fırçası yardımıyla elmacık kemiklerinizi hafifçe uygulayın. Kirpiklerinize maskara sürün; bunu yaparken çok belirgin ve koyu bir maskara seçmemeye özen gösterin. Unutmayın, hedefimiz doğal görünmek Dudaklarınızı da şeffaf bir rujla parlatın. İşte hazırsınız.

  [​IMG]