Prison Break Nisanda Ekranlara Veda Ediyor

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 15 Ocak 2009 tarihinde açılan konu


 1. Prison Break Artık Ekranlara Veda Ediyor..

  [​IMG]

  4. sezonundan bu yana reytinglerde bir yukarı bir aşağı seyreden, bazı izleyicileri tarafından bitmesi gerektiği gözüyle bakılan, bazıları tarafından ise 5. sezonu istenen Prison Break için son karar, Fox başkanı Kevin Reilly’den geldi: Prison Break bu sezon bitiyor!

  Dizinin başından bu yana sürekli kaçıp kovalama yoğunluğunda olan Michael ve Lincoln sonunda rahat bir nefes alacaklar, çünkü maceraları Nisan’da son bölümleriyle başlayıp bitecek.

  Fox kanal başkanı Kevin Reilly, Salı günkü TCA Winter Press Tour’da dizinin, 4. sezonun kalan bölümlerinin yayınlanmasıyla biteceğini açıkladı. 4 sezondur dizinin iyi ya da kötü, birçok hayran edinerek belli bir noktaya geldiğine değinen Reilly, artık hikayenin bir son noktası olması gerektiğine inandıklarını belirtti.

  Prison Break bu sezon için şimdilik 16 bölümünü yayınlayarak “kış finali”ne girmişti. 17 Nisan’dan itibaren en az 6 bölümlük kalan kısmı da yayınlanarak bitirilecek. Bölüm sayısı 8′e de çıkabilir, çünkü kanal başkanı “kuvvetli bir son” vermek istediklerini söylüyor.
    2. Cevap: Prison Break Nisanda Ekranlara Veda Ediyor

  bende artık sıkılmıştım :rolleyes:
    3. Cevap: Prison Break Nisanda Ekranlara Veda Ediyor

  En son bölümde Scylla'yı almıştı annesi, onun devamı gelmesi lazım bence bi sezon daha. Çok süper bi dizi bence.