Postiş Saç Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. Saç kaynağından farklı olarak kendiniz istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz en pratik saç uzatma tekniğidir. Çıtçıtlardan farklı olarak tek parça halindedir, saçınıza uygulayacağınız bölgesinde toka vardır. İstenildiğinde bu toka çıkarılıp alt yapısının çevresindeki klipsler kullanılarak da takılabilir. Postiş bakımında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Postişinizi 3-4 kullanımdan sonra şampuanla yıkayabilirsiniz. Şampuan kullanmadan önce saçları düzgün bir biçimde tarayın ve yukarıdan aşağı doğru saçı dolaştırmadan şampuanlayın. Durulama işlemi yaptıktan sonra saçların uzun ömürlü olması ve canlı görünmesi için mutlaka saç kremi kullanmanız gerekir. Saç kremini parmaklarınızı saçın içinden geçirerek uygulayın ve bir süre beklettikten sonra durulayın. Saçları havlu ile kuruladıktan sonra durulama gerektirmeyen ve rahat taramanızı sağlayan saç spreyi kullanabilirsiniz. Saçları her türlü sıcaklık ayarında kurutabilirsiniz. Saç kurutma makinesi, saç düzleştirici veya maşa kullanabilirsiniz.


  postiş saç1. postiş saç2. postiş saç3.
  postiş saç4. postiş saç5. postiş.
    2. Hımm kestirmeyi düşüyordum bakarsın kendi doğal saçlarımı postiş olarak kullanabilirim..:)) Yoksa yakında Rapunzele döneceğim:)
    3. Sakın kestirme ya da biraz kısalt bence.Upuzun saçlarımı bunalımda olduğum bir günde gittim kestirdim.:(Gerçi çok güzel olmuştu ;) fakat şimdi uzatmak için canım çıkıyor...
    4. Aslında kıyamıyordum bunalıma girmişken aradan çıksın istedim:f30: ama çabuk uzuyor benim sorun değil..:f20:
    5. :f30:Yaww bunalımdan çık ondan sonra saçlarını kestir.:f196: