Plants vs Zombies 2 Oynadınız mı?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi

  Plants vs Zombies 2 Oynadınız mı?

  [​IMG]

  Geçtiğimiz hafta yayınlanan Plants vs. Zombies 2 oyunu kısa sürede rekor kırdı. Yayınlandığı hafta 137 ülkede toplam 16 milyon indirme başarısı gösteren Plants vs. Zombies 2 oyununu hala indirmediyseniz App Store üzerinden mobil cihazınıza hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

  EA tarafından geliştirilen Plants vs. Zombies 2 oyununun daha önceki sürümünü oynadıysanız emin olun hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Yeni oyunda yine zombilerle savaşacak ve oyun içinde pek çok farklı başarı kazanmak için uğraşacaksınız.

  Plants vs. Zombies 2, EA tarihindeki en başarılı mobil oyun olma ünvanını ele geçirdi. iOS işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa hiç durmayın derim. Oyunu daha önce oynamayanlar için kısa bir açıklama yapalım. Oyunda ayçiçeği ekerek güneş toplayacaksınız ve topladığınız güneşler ile zombilere karşı savunma yapacağınız silahlar alacaksınız. Tamamen stratejiye dayalı bir oyun. Silahları doğru seçmeli ve doğru yerleştirmelisiniz. Ayrıca size verilen görevler var bunları yaparak oyunda 3 yıldız almaya özen göstereceksiniz.

  İngilizce verilen görevler şöyle.

  Sizden istenen miktarda güneş yetiştirmelisiniz. Bu miktar oyundan oyuna değişiklik göstermektedir.
  Belli bir miktarın üzerinde güneş kullanmamalısınız. Buda her bölümde farklılık gösteriyor.
  Bitkilerinizi zombilere yedirmemeye özen gösterin. Genelde 2 bitkiden fazlasını zombiye yem ederseniz yıldız hakkınızı kaybedersiniz.
  Ortaya çizilen çiçekli şeridi zombilerin geçmesini önleyin.
  Her oyunda geçerli olan çim biçme makinelerini zombilerden koruyun.