Pizarro Galatasaraya Yeşil Işık Yaktı

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 8 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu


 1. Aslan´ın transfer listesindeki golcülerden Pizarro, Baros´la yanyana oynamak istediğini belirterek, Beraber olursak, bizi durduramazlar dedi.

  Kadrosunu ses getirecek bir golcüyle güçlendirmeye hazırlanan Galatasaray Yönetiminin listesindeki isimlerden biri Claudio Pizarro..Perulu futbolcunun Sarı-Kırmızılı formaya sıcak bakmasındaki etkenlerden bir diğerini yine FANATİK açıklıyor...

  Pizarronun görüşmeler sırasında Barosun Galatasarayda kalıp kalmayacağını sorduğu, Kontratı sürüyor, o da bizimle yola devam edecek cevabını alınca da, O, Avrupanın en iyi golcülerinden biri. İkimizin de adam eksiltme becerisi var. Yan yana oynarsak çok gol atarız. Rakipler bizi durdurmakta güçlük çekecektir ifadesini kullandığı belirlendi. Taraflar pazartesi günü bir araya gelecek.

  Bremende kiralık oynuyor
  Bonservisi Chelseade bulunan, Werder Bremende kiralık olarak forma giyen Pizarronun Galatasaraya da aynı formülle gelmesi bekleniyor. Bu tercihte Galatasaray Yönetiminin bonservis bedeli ödememe arzusunun ağır bastığı dile getirildi.

  [​IMG]
    2. Cevap: Pizarro Galatasaraya Yeşil Işık Yaktı

  Bende yeşil ışık yaktım Pizarro'ya geçebilirsin :D