Piskopos Din Adamı Rahip Luigi Padovese Neden Öldürüldü

'Haberler' forumunda Wish tarafından 4 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Piskopos Rahip Luigi Padovese Kimdir
  Piskopos Rahip Luigi Padovese'yi Kim Öldürdü

  [​IMG]

  Hatayın İskenderun ilçesinde görev yapan Anadolu Episkoposluğu ve Havarisel Vekili Luigi Padovese, bugün evinde uğradığı bıçaklı saldırıda hayatını kaybetti.

  ANELLİ (rahip Luigi), italyan yazarı ve siyaset adamı (Lodi 1813-Milano 1890). Lodide hocaydı, Milano geçici hükümetinin sekreteri oldu (1848); Lombardiyamn Piemonte ile birleşmesinden sonra, Lodiden radikal parti milletvekili seçildi. Storia dttalia (dal 1815 al 1867) [İtalya Tarihi (1815'ten 1867'ye kadar)] adlı bir eseri vardır.

  Son günlerdeki olaylara bakınca insanın yinemi israil demesi içten bile değil. En son ayininde israili kınayan rahibin öldürülmüş olması düşündürmüş dikkatler İsrail'in üzerine çekilmişti.

  Cnnturk ise katil zanlısının padovese'nin şoförü Murat Altun olduğunu açıkladı.Murat Altun'un avukatı Cihan Önal, "Cinayet siyasi değil, münferit bir olaydır. Müvekkilim çeşitli ruhsal sorunlar yaşıyor" dedi. Önar müvekkilinin Müslüman olduğunu söyledi.
    2. Cevap: Piskopos Din Adamı Rahip Luigi Padovese Neden Öldürüldü

  Cosmopolite bir yer olan İskenderun' umuzda şimdiye değin böyle bir olay olmamıştı. Henüz tam olarak bende sebebini bilmiyorum fakat, katil zanlısı olarak şoförü gösterildi ki zaten avukatının açıklaması da bu durumu doğrular nitelikte. İsrail'in saldırısı ve İkmal üssü İlboğa Kışlası'nın roketatarlı saldırıya uğraması ile bağlantı kurulmaya çalışılıyor. Provake amaçlı bir hareket de olabilir. Gerçekten söylendiği gibi şoförünün akli dengesi bozulmuşta olabilir... Zaman göstericek...Üzücü bir durum!!!

  Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum!!!