Pis Yedili Dizi Oyuncuları Yeni Sezon

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 4 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


 1. Pis Yedili dizisi yayınlanmaya başladığı tarihten bu yana inanılmaz reytink rekorları kırdı.Halen Show tv ekranalrında çarşamba akşamları yayınlanan Pis Yedili dizisi beğeniyle izlenmeye devam ediyor.Yeni sezonda diziden ayrılan birçok oyuncunun yerine yeni oyuncular diziye katıldı.Özellikle Pis Yedili Dizisinden Kadir Doğulu'nun ayrılması büyük bir şaşkınlıkla karşılanmıştı.

  Pis Yedili dizisi izleyenleri bu değişkiliğe çok çabuk alıştılar kısa zamnada yeni sezondaki oyuncuları diğer oyuncular gibi kabullendiler.

  Bu sezon diziye katılan en ilgi gören isimlerdne birisi Adını Feriha Koydum dizisi ile adını duyuran genç oyuncu Melih Selçuk oldu.Pis Yedili dizisine çok çabuk adapte olan genç oyuncu Rüzgar karalterini canlandırıyor ayrıca çokda başarılı bir oyunculuk sergiliyor.Melih Selçuk 7 Şubat 1984 yılında Mardin'de dünyaya geldi.Genç oyuncu Boğaziçi işletme 4. sınıf öğrencisi.

  pisyedili-rüzgar-.jpg

  Ayrıca diziye yeni sezonda katılan bir başka isim ise Bertan karakterini canlandıran isim Pop star yarışması ile adını Türkiye'ye duyuran bir isim.Bertan Asllani 3 Temmuz 1990 tarihinde Üsküp’te dünyaya geldi. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlamıştır.

  Bertan Asllani 6 yaşına geldiğinde gitar çalmaya başladı. Genelde Arnavutça şarkılar söyleyen başarılı şarkıcı Arnavutluk da en çok dinlenen şarkıcılar arasında yer alıyor. Bertan Asllani Pis Yedili dizisinden gelen teklifi kabul etti.

  pisyedili-bertan.Jpeg