Pike Takımları

'El Becerileri' forumunda HazaN tarafından 4 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


  1. Nevresim takımını uzun süre kullanmak istiyorsanız ilk olarak almak istediğiniz nevresim takımından ne bekliyorsunuz bu düşünülmelidir.Dayanıklı olması,uzun ömürlü olması ve en önemlisi stilinize uygun olması önemlidir.Yatak odanızın dekoruna göre,klasik ya da spor nevresim takımı alacağınıza karar vermelisiniz.

    Kumaşlar ipliklerden dokunur.Bu nedenle aldığınız kumaşın içeriği çok önemli.Pamuk ,polyester,bambu gibi iplikler değişik şekilllerde bir araya gelerek kumaşları oluşturur.Pamuk ve bambu gibi doğal kumaş türleri vücuttaki teri çabuk emdiği ve vücudun nefes almasını sağladığı için daha çok tercih edilir.    Pike Takımları1. Pike Takımları2. Pike Takımları3. Pike Takımları4. Pike Takımları5. Pike Takımları6. Pike Takımları7. Pike Takımları8.
       2. Evimizde bulunan birçok eşya bir şekilde boyanır.Nevresim takımları,havlu ve bornozlar vücuda sıkça temas ettiğinden dolayı bu ürünlerde kullanılan boya çok önemlidir.Çabuk akan ,zararlı maddeler kullanılmış boyalar kullanılarak üretilmiş ürünler kesinlikle alınmamalıdır.

    Pike Takımları9. Pike Takımları10. Pike Takımları11. Pike Takımları12. Pike Takımları13. Pike Takımları14. Pike Takımları15. Pike Takımları16.