Philips lazer epilasyon kullanıcı yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Philips lazer epilasyon kullanıcı yorumları

  Günümüzde kadınların ve erkeklerin ortak bir derdi oldu istenmeyen tüyler. Önceleri sadece bayanların korkulu rüyası olan yüz ve vücut tüylerinden ağrılı işlemler sonucunda geçici olarak kurtulma şansı vardı. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile bu sorun neredeyse tamamen çözülmüş durumda.

  Lazer epilasyon merkezlerinin çoğalmasının ardından Philips kolları sıvadı ve artık evde kendinizin kolayca kullanabileceği yoğunlaştırılmış atışlı ışık teknolojisini geliştirdi.

  Philips lazer epilasyon ile tüye ışık atışları uygulanıyor, bu ışık tüydeki melanin tarafından emiliyor ve ışık enerjisine dönüştürülüyor. Işık enerjisi ise tüy kökünün uyku evresine girmesini sağlıyor. Böylece yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri dert etmenize gerek kalmayacak. Beyler de bu müthiş ürünü hiç düşünmeden rahatlıkla kullanabilirler.

  Philips lazer epilasyon kullanıcı yorumları
  Philips lazer epilasyon cihazının kullanımı da oldukça basit. Kendi kendinize kolayca uygulayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş. Önce tüylü bölgeyi traş etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise daha önce şarj ettiğiniz cihazı cilt tonunuza göre ayarlayın ve 90 derecelik bir açı ile cildinizin üzerine yerleştirin atıma hazır ışığının yanmasını bekleyin. Sonrasında ise ışık atımına başlayabilirsiniz.

  Philipsin bu mükemmel ürünü ile istenmeyen tüylerden kurtulmanız artık mümkün. Yüz ve vücut tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken cihazı doğru şekilde kullanmak.

  Eğer Philips lazer epilasyon aletini aldıysanız ya da almak istiyorsanız bizimle fikirlerinizi ve sorularınızı paylaşabilirsiniz. Böylece sizden sonraki kullanıcıları hem bilgilendirmiş olacaksınız hem de karar vermelerinde sizinde bir katkınız olacak.
   


Similar Threads: Philips lazer
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Lazerle cilt gençleştirme nasıl yapılır 19 Ekim 2011
Kadınların Dünyası Lazer Epilasyon Sonrası ortaya çıkan kaşıntılar 7 Temmuz 2009
Kadınların Dünyası Lazer Epilasyondan sonra yapılacak işlemler 17 Ekim 2008