perihan ünlücan kimdir

'Biyografi' forumunda Dark tarafından 17 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. perihan ünlücan,
  perihan ünlücan kimdir,
  perihan ünlücan biyografi

  [​IMG]

  Pepsi reklamlarında Kenan İmirzalıoğlu ile oynayan 26 yaşındaki fizik mühendisi Perihan Ünlücan Vatan Gazetesine Kenan İmirzalıoğlu hakkında şunları söyledi:

  “Eğlenceli ve çok iyi bir enerjisi var Kenan Beyin. Onunla çalışmak çok güzel. Dış görünüş olarak hiç tanımasam da ilgimi çekerdi, neden çekmesin? Kimin çekmez?

  Kenan güzel bir adam, aynı zamanda başarılı. Fiziki anlamda yakıştırıyor olmaları beni mutlu eder. Hoşuma gidiyor. Aramızda ilişki yok. Rol gereği duygusal bir durum var.

  Kamera karşısına geçene kadar bu işten bu kadar keyif alacağımı tahmin etmezdim. Kalpten hissettiğim bir işse ve o projenin içinde doğalsa sevişme sahnesi varsa oynarım. İnandığınız zaman her şeyi yapıyorsunuz. Bence hiç insanı geren bir şey değil, sonuçta seçme şansın var. Belki de insanlar biraz önyargılı bakıyor.

  İlişkilerin bitmesi konusunda kadınlarda biraz suç bulabiliyorum. Bir adamla tanıştıktan 2 gün sonra evlilik planları yapıyorlar, erkeğe söylemiyorlar ama hissettiriyorlar. Erkekler de aaaa ne oluyoruz deyip kaçıyorlar. Herkes rahat olabilse uzun soluklu ilişkiler yaşanır. Adamlar ıssız olmaz, kadınlar yalnız kalmaz.

  (Kenan İmirzalıoğluyla ilişki konusunda) Asla asla dememek gerekiyor. Karşına çıktığı zaman öyle şeyleri değerlendirirsiniz. Şu an öyle bir durum yok.

  Perihan Ünlücan ilk olarak Kış Masalı isimli dizide rol almıştı.