Penti Gelinlere Özel Koleksiyon

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 6 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Penti Gelinlere Özel İç Giyim Koleksiyonu  Sevgili gelin adayları gelinlik saç makyaj,ayakkabı dekren en müh,im ve zor seçimlerden birisidir iç çamaşırı seçimi Gelinliğin altında rahat bir kullanım sağlayan yandan agraflı, askıları çıkabilir Sandra sutyen hem sadeliği hem şıklığıyla gelinlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor.

  Penti 2012 iç çamaşırı koleksiyonunda ister düğün günü için ister çeyiz için bir çok seçenek var.

  Pentinin iç çamaşırı koleksiyonunda yer verdiği dantel ve tül detaylar romantik, feminen ve göz alıcı olmak isteyen gelinlerin ilk tercihi oluyor. Masum görünmekten hoşlananlar ise koton ve dikişsiz çamaşırlarıyla kendilerini rahat hissediyor. Fiyonk detaylı, lastikli jartiyerler ise dişilik ve masumiyeti bir arada barındırıyor.

  Etkileyici bir vücut için Pentiden küçük sırlar

  Gelinliğin altına giyilebilen şekillendirici ince külotlu çoraplarla gelinler etkileyici bir vücuda sahip olabilir, daha formda görünebilirsiniz..

  Karın, mide ve baseni incelten kaymayı önleyen silikon bel lastiği ile rahat bir kullanım sağlayan Body Control; popo bölgesini şekillendiren ve kaldıran Pop up Korse özel örgüsüyle karın bölgesini düzleştiren Karın toplayan korse, karın ve mideyi düzleştiren, bacak incelten düşük bel, iz yapmayan toparlayıcı özelliğe sahip Premier Invisible gelinlerin en çok tercih ettiği çoraplardan.