Pembe maske nedir, pembe maske fiyatı

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 17 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Ünlülerin sivilcelerine çözüm bulduğu pembe maske,


  Pembe maske içeriğinde BİO molekül içeriyor ve hamur şeklinde yüz ve boyuna uygulanıyor. Maske ısısını kendi ayarlayıp 42 dereceden ani düşüşle o dereceye ulaşıyor bu sıcaklık ve soğuma kişinin cilt sorununa yönelik (kolejen- vitamin-elastin)ciltte nüfus etmesi sağlanıyor. bu işlem 30 dakika sürüyor ve cildi canlandırıp fonksiyonları düzeltiyor. Maskenin çıkartılması da oldukça kolay yüz kaslarınızı hareket ettirmeniz yeterli.

  Metabolizmanın yavaşlaması da hücreleri etkiliyor. Yenilenmesini güçleştiriyor. Pembe maskenin iç ve dış etkenlerle yaşlanmayı geciktirerek cildi rahatlatıp daha parlak daha genç görünüm sağlıyor. 5 haftalık bir kür ile cildin yağ ve nem dengesini düzeltip sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

  Pembe maskeyi hangi yaş grubuna uyguluyorsunuz?
  10 yaşındaki kişiye değil ama 15 yaşında akne problemi yaşayan kişilere uygulayabiliyoruz. Bu maskemizin özelliği cildi dengeye kavuşturması... Kişi krem sürer, ilaç sürer, bir türlü cildinde iyileşme göremez. Biz bu maskeyle cildin tazeliğe kavuşmasını sağlıyoruz. Bu maskenin yan etkisi hiç yok çünkü tamamen doğal!

  Pembe maske vücuda uygulanır mı?
  Bu maskenin özelliği ısınıp soğuması... Ürünü cilt altına indirmesi... Maskenin ısınıp soğumasıyla cilt sıkılaşıyor. Bu da bayanların bacaklara ve popolarındaki düşüklüğe iyi geliyor.
    2. Cevap: Pembe maske nedir, pembe maske fiyatı

  Pembe Maske ile ilgili reklamlar internette ço görmüşünüzdür bu aralar ben size ürünle ilgili bir ipucu vereceğim bu ürün 2 tip üretiliyor kaliteli olan Herbal Özellikli nedeni herbal demek zaten doğal anlamında ve Herbal Pembe Maskelerin üretimi daha ileri teknoloji ile içeriği bozulmadan yapıldığından standart olanlardan oldukça iyi bu nedenle üreticiler 2 tip üretiyorlar sizn eczaneden yada internetten alırken isteyeceğiniz Herbal Pembe Maske olmalı her markanın var alırken fiyat karşılaştırmayı unutmayın ben en uygununu internetten buldum ama yer soyleyemem reklam olmasın araştırın bakın ama Herbal alın