Patchwork yatak örtüsü

'El Becerileri' forumunda HazaN tarafından 21 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


  1. Tasarımcı kimliğimizde gizli olan yaratıcı fikirler ve istekler doğrultusunda her zaman amacımız olan fark yaratma güdümüzle yola çıktık. Patchwork, başka bir değişle kırkyamanın geçmişi aslında çok eskilere dayanmaktadır. İlk yıllarında, eskiyen yırtılan kullanılmaz hale gelen giyecek veya herhangi bir ev tekstili ürününün başka parçalarla birleştirerek tekrar kullanılmak üzere yaratılmasıydı. Gün geçtikçe vakit geçirme, hobi olarak kursları ve modası devam eden kırkyama sonunda devamlılığı olan bir sanat haline gelmiştir.


    Günümüzde çok popüler bir kimliğe bürünen ve modern bir hal alarak tekrar akım haline gelen patchwork (kırkyama) tasarımlar hem farklılık hemde değişik bir tarz oluşturmaktadır.
    KIRKYAMA (patchwork1.jpg KIRKYAMA (patchwork2.jpg KIRKYAMA (patchwork3.jpg KIRKYAMA (patchwork4.jpg patchwork yatak örtüsü1.jpg patchwork yatak örtüsü2.jpg patchwork yatak örtüsü3.jpg patchwork yatak örtüsü4.jpg patchwork yatak örtüsü5.jpg patchwork yatak örtüsü6.jpg patchwork yatak örtüsü7.jpg patchwork yatak örtüsü8.jpg
     


Yükleniyor...