Paris’te Gezilecek En Güzel Yerler

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Paris’te Gezilecek En Güzel Yerler

  [​IMG]
  Her yıl yaklaşık 45 milyon turisti ağırlayan Paris dünyanın en önemli turistik şehirlerinden biri olarak gösteriliyor.Yurt dışında seyahat imkanınız varsa mutlaka Paris şehrini görmelisiniz.Kurulduğu ilk yıllardan itibaren hareketli bir tarihe sahip olan şehir Fransız Devrimi ile yeni bir döneme girmiştir.

  Paris gezilecek yerler konusunda ziyaretçilerine bir çok seçenek sunan bir şehirdir.Paris Şehrinde yer alan ünlü anıtlar, meydanlar, parklar, müze ve sanat galerileri yer türden ziyaretçiyi gezi boyunca mutlu edecek cinsten. Şehirdeki en önemli gezi noktalarının başında dünyaca ünlü Eyfel Kulesi geliyor. Mona Lisa’ya ev sahipliği yapan Louvre Müzesi ise bir diğer önemli nokta.

  Notre Dame Katedrali, Sacre Coeur Kilisesi, Şanzelize Caddesi ise diğer önemli noktalar. Şehirde yer alan tüm önemli gezi noktaları hakkında genel bilgiler, adresler Paris Gezilecek Yerler sayfasında.Paris içinde en az zorlanacağınız konular arasında yer alıyor. Uluslar arası havayolu şirketlerinin hemen hepsi Paris’e direkt sefer düzenleniyor.

  Paris sahip olduğu 2000′den fazla otel ile her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaya devam ediyor sizde bu ziyaretçilerdne olabilirsiniz.