Ozon Yağı Nelere İyi Gelir Faydaları Nelerdir?

'Sağlık Rehberi' forumunda Sitem tarafından 13 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ozon Yağı yararları  Ozon Yağı Faydaları Nedir

  Ozon Yağının iyi geldiği rahatsızlıklar şöyledir;

  Akne; Yüzünüzü yıkadıktan sonra sonra günde iki kere ozonlanmış jeli uygulayın. Ozonlanmış jel yüzünüzdeki dolaşımı arttırır ve gün içerisinde karşılaştığınız zararlı toksinlerden arınmak için yardım eder.

  Sporcu Ayakları; Temiz ve kuru ayağınıza günde 2,3 kere uygulayın.Ayak mantarlarını ayağınızdan uzak tutar. Çürükler; Ozonlu jeli çürüğe uygulayın. Ağrıyı azaltır, hücre dokularını iyileştirir, iyileşme sürecini hızlandırır.

  Kesikler, yaralar; Ozonlu jel her türlü cilt yarası ve sıyrık için birebirdir. Çünkü mükemmel bir antiseptiktir. Çok hafiftir kesinlikle acı yapmaz, günde iki kez uygulayabilirsiniz..

  Kepek ve kafa derisi problemleri; Saçınızı yıkayın. Daha sonra ozonlu jeli saç derisine uygulayın.Derinin içerisine doğru masaj yapın. Eğer mümkünse saçlarınızı hafif sıcak bir havluyla sarıp 1 saat bekletin.

  Egzema; Günde 2 kez derinizdeki etkilenmiş bölgelere uygulayın. Lipodermic banyo için 1 çay kaşığı ozonlu jeli suya katın.

  Pişik; Pişik olan yerlere uygulayın. Acıyı ve yanmayı durdurmaya, iyileştirme yardımcı olur. İyileşene kadar günde 2 yada 3 kez uygulayın. Bebeğinizin banyosuna birkaç damla ozonlu jel katmayı unutmayın.

  Baş ağrısı; Ağrıyan bölgenize 1-2 damla ozonlanmış jel ile masaj yapın.

  Hemoroidler; Tahriş, kaşıntı ve ağrıyı azaltmak için anal bölgeye ozonlanmış jeli uygulayın. İyileşene dek günde 2-3 kez tekrarlayın.

  Sinek ısırıkları ve arı sokmaları; Ozonlanmış jeli etkilenmiş bölgeye ovarak uygulayın. Kaşıntıyı çabucak yok eder. Bir antiseptik gibi davranır. Acıyı azaltmaya ve iyileştirmeye yardım eder.
  Kas Ağrıları; Spazm, kramp ve ağrıları iyileştirmek için etkilenmiş bölgeye yavaşça masaj yapın. Ozonlanmış jel özellikle sırt ağrıları ve boyun ağrıları için birebirdir.

  Tırnak mantarı; Tırnağı mümkün olduğu kadar kesin. Sonra ozonlu jelle ovun. Mantar oksijen olan yerde yaşayamaz,Günde iki kez uygulayın.

  Ter ; Ozonlu jel , hafif, çok etkili bir deodorant olarak kullanılabilir. Hassas koltukaltı dokularını tahriş etmez.

  Güneş yanıkları; Ozonlanmış yağ güneş yanıklarından hemen kurtulmanızı sağlar.Kabarmaları engeller.

  Çatlak Dudaklar; Ozonlu jeli dudaklara uygulayın.Çabuk ve kesin sonuç.


  kaynak:estetiktr
   


Similar Threads: Ozon Yağı
Forum Başlık Tarih
Sağlık Rehberi Ozon Yağı Boy Uzatırmı 6 Haziran 2012
Sağlık Rehberi Ozon Yağı Nelere İyi Gelir 5 Mayıs 2012
Sağlık Rehberi Ozon Yağı Ve Faydaları 4 Mayıs 2012
Sağlık Rehberi Ozon Yağı Sivilce Lekeleri 4 Mayıs 2012
Sağlık Rehberi Ozon Yağı Ne İşe Yarar Hakkında Bilgi 3 Mayıs 2012