Özhan Canaydın hayatını kaybetti

'Haberler' forumunda karakız tarafından 23 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Kaya Aksoy, Galatasaray Kulübü eski başkanlarından Özhan Canaydın'ın saat 23.34'de yaşamını yitirdiğini bildirdi. Aksoy, hastane girişinde gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 2,5 yıldır tedavi gören Özhan Canaydın'ın bu gece saat 23.34'te hayatını kaybettiğini belirtti.

  Prof. Dr. Aksoy, Canaydın'ın ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileğinde bulundu. Özhan Canaydın'ın sağlık durumunun sabahtan beri kritik durumda olduğunu anımsatan Aksoy, Tüm çabalarımıza rağmen maalesef sayın başkanımızı kaybettik. Üzüntümüz büyük dedi.

  ÇARŞAMBA GÜNÜ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

  Canaydın vasiyet gereği büyük bir cenaze töreni istemediği için ailesi sade bir törenle cenazeyi toprağa verecek. Cenaze töreni çarşamba günü Mudanya'da Organize Sanayii Bölgesi Camii'nde kılınacak öğle namazı sonrası Mudanya'daki aile kabristanına defnedilecek.

  ADNAN POLAT: "HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN"

  Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Özhan Canaydın'ın vefatından büyük üzüntü duyduklarını belirtti. Polat, "Canaydın'ın benim başkan olmamdaki katkıları çok büyüktür. Bana bu konularda çok büyük katkıları oldu. Kendisinin başkanlık döneminde de birçok konuda çok mücadele verdik. Ailesinin, Galatasaray camiasının ve onu seven herkesin başısağolsun" şeklinde konuştu.

  Galatasaray kulübü de bir başsağlığı mesajı yayınladı. Mesajda "Özhan Canaydın'ı Kaybettik Son nefesine kadar yüreği Galatasaray sevdasıyla çarpan, eski Başkanlarımızdan, değerli spor adamı Özhan Canaydın vefat etmiştir. Merhuma Tanrı'dan rahmet dileriz. Başta kederli ailesi olmak üzere camiamızın başı sağolsun." denildi.

  DURUMU KRİTİKTİ

  Pankreas kanseri olan Canaydın'ın son zamanlarda durumu kötüye gitmeye başlamıştı. Bursa Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören Canaydın'ın hayatını kaybettiği haberleri bugün televizyonlarda ve son dakika haber olarak aralarında tüm internet sitelerinde duyrulmuştu. Yaşanan bu olay üzerine Bursa Acıbadem Hastanesi Başhekimi Kaya Aksoy konu ile ilgili bir açıklama yapmış ve Canaydın'ın sağlık durumunun kritik olduğunu söylemişti.
   
 2. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Allah rahmet eylein
   
 3. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Allah Rahmet Eylesin
   
 4. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  allah rahmet eylesin
   
 5. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Allah Rahmet Eylesin :)
  Görünüşü ve duruşuyla efendi ve sevilen bir kişilik olarak yansıyordu bizlere
   
 6. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Sabah öğrendiğimde gerçekten şok oldum :( Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsunn:)
   
 7. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Futbol camiasının ve sevenlerinin başı sağolsun.Allah rahmet eylesin geride kalanlara da sağlık versin..
   
 8. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Allah rahmet eylesin...Yakınlarının başı sağolsun...
   
 9. Cevap: Özhan Canaydın hayatını kaybetti

  Sevenlerinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin :)
   
Yükleniyor...